Mazda 3 BK (2003-09) İç Yalıtım Çalışması ve Diğerleri (Fotoğraflı)

ali_semet

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
teşekkürler arkadaşlar.elimden geldiğince yaptım bişeyler ama keşke tadını çıkara çıkara gezseydik guzuyla biraz :(

PeterPAN

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 3 Touring
Tüm yazılan ve yapılan işlemleri okudum, valla tebrik ederim o nasıl bi cesaret ve çalışmadır. maşallah !!! ben kapı içlerine bitüself düşünüyordum da siz tabanı falan yapmışsınız, gerçekten müthiş derecede cesaret isteyen bir çalışma.

Yaz gelsin, kapı içleri ve davlumbaz üstlerine ayrıca bagaja sizin çalışmanın benzerini yapacağım.

ali_semet

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
kusura bakmayın cevap biraz geç oldu, uzun zamandır giremedim foruma.ben de başlarken çok temkinliydim aslında ama bi yerden başlayınca oluyor işte cesaretleniyor insan.en önemlisi ve en güzeli iş bittikten sonra ortaya güzel bir iş çıkmış olması:) eğer kapı içlerine bunu yapacaksanız bitüself in üzerini ince bir sünger gibi birşeyle kapatın zira hava sıcakken cam inip çıkarken bitüself e değip yapışabiliyor.kolaylıklar... yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ali hocam forumda olmasa da, böyle güzel konu için bir kez daha teşekkür ederek, konuya güncel çekmek istedim. Yapmak isteyenlere çok güzel ışık tutacak çalışma.

Üst Alt