Mazda 3 BK (2003-09) Debriyaj Baskı Balata Tavsiyesi

44KV444M3

Sessiz
Araç Markası
2006 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Tıtanıum Gri Sedan
peki hocam bu aracın 2008 motoru alman motor mu ? bu konuda bilginiz var mı ? öneriniz için tşk

birde Erzincan da küçük bir şehirde olduğumdan (valeo,sachs vb ) harici malzeme bulmam çok zor bu önerdiğiniz parçayı nereden temin edebilirim önerebileceğiniz int site veya numara var mı ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
peki hocam bu aracın 2008 motoru alman motor mu ? bu konuda bilginiz var mı ? öneriniz için tşk
birde Erzincan da küçük bir şehirde olduğumdan (valeo,sachs vb ) harici malzeme bulmam çok zor bu önerdiğiniz parçayı nereden temin edebilirim önerebileceğiniz int site veya numara var mı ?
2004-2009 a kadar aynı motor Almanlar ile hiç bir alakası yok onu kim söyledi merak ettim doğrusu. 2009-2013 yani bir üst kasada da motor aynı ufak emisyon ayarları ve bir kaç parça dışında.
Sitemizin anasayfasında Vizyonoto'nun numarası mevcut. Mazda Garaj'dan aradığınızı belirtirseniz yardımcı olurlar istediğiniz parça konusunda. Daikin onlarda var mı bilmiyorum. Ben japon malı bir parça kullanmanızdan yanayım. Diğerleri sorun çıkartır anlamına gelmiyor tabiki.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Alman motor mu? İlk defa duyuyorum ama doğru değil. Parça konusunda vizyon oto yardımcı olacaktır.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ford ortaklığından kaynaklı ve Ford u Alman düşünen birtakım kişiler tarafından üretilmiş hurafeden başka aklıma bir şey gelmedi, ilahi komedya

Üst Alt