Mazda 3 BK (2003-09) Cd Çaların İçinden Cd Çıkmıyor

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
beyler selamlar mazda 3 2004-2008 AUDİO USB APARATI ALDIM netten alırkende özellikle sordum benim aracım 2009 model torıng ama 2004-2008 kasalarla aynı dedim bana çalışır dedi.aldım kendim taktım çok basit.flaş bel mp3 doldurdum fakat çalışmadı.CD1-CD2-CD3-CD4-CD5-CD6 dedikleri gibi flaş bel. klasörledim.her klasöre ayrı ayrı mp3 attım fakat ekranda EX5-6 0-99 sayıları gidip geldi.çalışmadı anlıcanız aux çalışıyor sd kart denemedim.geri iade edecem bunlardan kullanan varmı aranızda.ayrıca çıkma cd çalarda arıyorum.multimedya tavsiye ne edersiniz kullananız varmı.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bu aparat yerine, transmitter alsaydın çalışmama ihtimali olmazdı ama frekans ile iş gördüğü için sağlıklı ses alındığını tahmin etmiyorum...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
beyler selamlar mazda 3 2004-2008 AUDİO USB APARATI ALDIM netten alırkende özellikle sordum benim aracım 2009 model torıng ama 2004-2008 kasalarla aynı dedim bana çalışır dedi.aldım kendim taktım çok basit.flaş bel mp3 doldurdum fakat çalışmadı.CD1-CD2-CD3-CD4-CD5-CD6 dedikleri gibi flaş bel. klasörledim.her klasöre ayrı ayrı mp3 attım fakat ekranda EX5-6 0-99 sayıları gidip geldi.çalışmadı anlıcanız aux çalışıyor sd kart denemedim.geri iade edecem bunlardan kullanan varmı aranızda.ayrıca çıkma cd çalarda arıyorum.multimedya tavsiye ne edersiniz kullananız varmı.
Ben kullanmıştım bir dönem dediğiniz gibi klasör oluşturup içine mp3 atıyorsunuz ekstra bir şeye gerek yoktu.

Kırmızı Ruhum

Yeni makinem
Araç Markası
Mazda 3 İmpressive
Araç Renk ve Tip
Kırmızı- Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ben kullanmıştım bir dönem dediğiniz gibi klasör oluşturup içine mp3 atıyorsunuz ekstra bir şeye gerek yoktu.
Problem yok şuan tıkır tıkır kullanıyorum.sorun klasör oluşturmadaydı.

Fakat yinede aracım eksiksiz olsun isteği ile cd çalar arıyorum..

Moderatörün son düzenlenenleri:

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Aliexpress de usb aparatı alacağım yalnız Mazda 6 için açıklamaya bir not düşmüşler.İngilizce bilmediğim için çözemedim anlayan varsa bi bakabilirmi.Tahmini Teslimat Zamanı

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Aliexpress de usb aparatı alacağım yalnız Mazda 6 için açıklamaya bir not düşmüşler.İngilizce bilmediğim için çözemedim anlayan varsa bi bakabilirmi.Tahmini Teslimat Zamanı

Bunu bende gördüm ama emin olamadım... @ahmetdag bilir bunu

Ahmet aydınlat bizi de alalım şundan birer tane :) Teybi söktün altında böyle bir giriş var mı? Yoksa sadece aux mu var?

@özer Ahmette bilmiyorsa kısa süre içerisinde teybi söküp altına bakmak lazım veya kitapçıklardan teyp modelini öğrenmek lazım.

ahmetdag

Katılımcı
Senin araca olur abi bu zate aux girisi yaptım ben tablete bagladim özerin aracı icin kesin konuşamam ondada aynı giriş var ama pin sayısı farklıydı galiba 2003 te ben caliştiramadim

E6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cuma günü foto atarım istiyorsan murat abi senin cd canların aynısı bende var

Moderatörün son düzenlenenleri:

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Senin araca olur abi bu zate aux girisi yaptım ben tablete bagladim özerin aracı icin kesin konuşamam ondada aynı giriş var ama pin sayısı farklıydı galiba 2003 te ben caliştiramadim

Ahmet AUX bu girişten mi yapıldı? Yoksa ekstra aux girişimi var, bu soket haricinde?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

Mazda 6 modellerinin hepsine uyum sağlamayabilir, 2003-2005 modellerinde L 716 (artık neyse) bulunan yere lehim teli yapmak gerekiyor veya 0 (sıfır) ohm değerinde chip eklemek gerekiyor. Diyor... :)

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
20161109_121515.jpg
20161109_121614.jpg
Teybi söktüm kodu nerde yazıyor @Murat @ahmetdag

Üst Alt