Mazda 3 BK (2003-09) Cam Suyu Bidonu Hakkında

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
2007 mazda 3 sedan aracimin cam suyu bidonu delindi parcayi bulmakta zorlandim.tamiri yapiliyor mu yoksa direk degistirmelimiyim?
Tamiri de yapılıyor hocam da değişmek daha iyi olabilir benim de benzer bir problemim var bekliyorum bakalım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Şahsen başıma gelse; tamirini yaptırırdım... Çok önemli bir parça değil neticede... Ankara gibi şehirde plastik tamiri yapan bir çok yer vardır muhakkak... Değiştirmek istersen ya çıkmacılardan temin edebilirsin ya da servisten...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Şahsen başıma gelse; tamirini yaptırırdım... Çok önemli bir parça değil neticede... Ankara gibi şehirde plastik tamiri yapan bir çok yer vardır muhakkak... Değiştirmek istersen ya çıkmacılardan temin edebilirsin ya da servisten...
ben de tamirini yaptırdım abi de tekrar sızdırdı ondan değiştirmek daha mantıklı olabilir dedim benimkini dayıoğlu yapmıştı basit bir şey diye önemsemedim ama sağlam bir usta bulsam iyi olacak :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
ben de tamirini yaptırdım abi de tekrar sızdırdı ondan değiştirmek daha mantıklı olabilir dedim benimkini dayıoğlu yapmıştı basit bir şey diye önemsemedim ama sağlam bir usta bulsam iyi olacak :)
İşinin ehli bir çok plastik tamiri yapan yerler var, sorunsuz tamir yapılacağını tahmin ediyorum...

Yenisi hatırladığım kadarıyla 200 Liranın üzerindeydi, hayati bir parça olmadığı için tamiri daha mantıklı bence...

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Tamir yapılıp tamir yapılan yer lastik yaması gibi yapışkanımsı bir yama tabakasıyla da kaplanabilir. Daha garanti olacaktır.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Sokebilirsen kendinde yapabilirsin aslinda damacana suyun kapagini eriterek yapabilirsin boyle biseyi cop kovasindan yapmistim cokda iyi oldu. :-D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Plastik tamiri için epoksili karışımlı sağlam yapıştırıcılar var onları tavsiye ederim. Yada plastik eritebilirsiniz o bölgeye.

emreozkaya

Sessiz
Araç Markası
1998 mazda 626 A/T
Araç Renk ve Tip
Gri/Hatcbeck
Bendede farklı bi sorun var cama su tazyikli gelmiyor fiskiye leri söktüm baktım iğneyle bişeyler yapmaya çalıştım fakat olmadı. Acaba cam suyu motorunda mi bi problem var

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Bendede farklı bi sorun var cama su tazyikli gelmiyor fiskiye leri söktüm baktım iğneyle bişeyler yapmaya çalıştım fakat olmadı. Acaba cam suyu motorunda mi bi problem var
Nozzlelara su taşıyan hortumları kontrol edin ezilme, bükülme, kırılma, kaçırma olabilir.

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
benım cam suyuda haftada 1-2 su bardağı eksılıyor...oysa camada su göndermıyorummm.....aynı sorun varmıdır benım guzuzda da:confused:

Üst Alt