Mazda 3 BK (2003-09) Baskı Balata Sonrası 5.Viteste Gelen Fazla Motor Sesi

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bizim bir arkadaş da 5. Vites dişlisinde sorun olabilir dedi. Ama sağlam bir ustanın bakması şart.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Motor sesi ve şanzıman uğultusu farklıdır. Siz ayırt edemiyorsanız bir ustanın bakmasında fayda var. Vites dişlisinde sorun olan Mazda 3 duymadım henüz.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Motor sesi ve şanzıman uğultusu farklıdır. Siz ayırt edemiyorsanız bir ustanın bakmasında fayda var. Vites dişlisinde sorun olan Mazda 3 duymadım henüz.
Bende duymadım ama baskı balata değişiminde hatalı bir işleme maruz kalmış olabilir , ameliyatta hastanın içinde makas unutan doktor olabiliyorsa araba konusunda bana göre herşey mümkün ...

zenfone 2

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Dişlilerde sorun olsa belli eder, ya vitesten atar ya da ses vs. yapar... Herter'e uğra ve kontrol etsinler derim...

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Uygun bi zaman ayarlayabilirsem ugrayacagim. Adaletle gorustum getir dedi ama ben vakit bulamadım.

naziii

Katılımcı
Araç Markası
2011 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bende kontrol ettim.aracım 2010 mazda 3 hb. 5. Vites 3000 devirde hız 100 km.4te ise 3500 civarı.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir yazmayı unuttum. Aracın sesi düzeldi neden bilmiyorum. Artık ses gelmiyor. Belki de subaplara alıştı artık ondandir. Bir sure benzinde kullandim yaklasik bir iki ay. Bu da etken olabilir. Konuya kilit vurabiliriz. Geç oldu biraz ama en azından sonucu paylaşmak gerekir. Diğer konularımı da kontrol edeyim. Belki sonlandirmadigim başka bir konu daha vardır. Teşekkürler arkadaşlar.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kilide gerek yok hocam. Aynı minvalde yazmak isteyenler için açık kalması gerekiyor. :)

Bilgilendirme için teşekkürler geçmiş olsun.

Üst Alt