Mazda 3 BK (2003-09) Aux Nasıl Bağlanır?

eskivtecci

Sessiz
Araç Markası
2005-Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedeflikırmızı-Sedan
Konuyu güncelliyorum sadece aux yapacağım aracıma ama kablo ortalıkta gözükmesin böyle şık dursun istiyorum bardaklık içinde dörtgen bir bölüm var orayı düşünüyorum ama bunu nasıl yapacağımı bilemedim arkadan nasıl tuttururuz nasıl sabitleriz nasıl sağlam olur yardım ederseniz sevinirim:)

Ekli dosyalar

• image.jpeg
    image.jpeg
    19.4 KB · Görüntüleme: 122

Hanbey15

Sessiz
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Ali expres te var usb ve aux aparatı bu gün geldi taktım sıkıntısız çalışıyor

Ücretsiz kargo Yeni 3.5mm Yardımcı Ses Aux Kablosu USB Aux Adaptörü Araç MP3 Player Mazda 3/CX7/323/MX5 CX-7
http://s.aliexpress.com/vEz2qEN3
(from AliExpress Android)
USB ve aux girişi mazda 3 2005 model sorunsuz çalıştı 20 günde elimde oldu arayan varsa burdan sipariş verebilir

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Harun kardeşim 2005 bk kasa için almayı düşünüyorum.Videoda gördüğüm kadarı ile bağlantısıda kolay ama çalışırmı diye içimde şüpheler var.

Moderatörün son düzenlenenleri:

özer

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 2.3 Sport
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Sedan
Bende sipariş verdim Mazda 6 için L716 lehim yapılması gerekiyormuş inşallah lehimle falan uğraşmadan çalışır :)

Hanbey15

Sessiz
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Evet arkadaşlar beklediğim usb-aux aparatı geldi takdım çalışıyor. Sorun çıkarmadığına çok sevindim.Cd tuşundan ayarlama yapabiliyorsunuz.Cd tuşuna bastığınızda ex seçeneğinden işlev görüyor.Bu arada bunun yanıdan üst tavan bagaj bağlama yerlerini kapatıcı plastik klipslerde sipariş vermiştim.Ben 1 tanesi 1 dolar olarak algıladığımdan 4 adet sipariş verdim.yedekde bulunsun istedim.Fakat bir takımı yani 4 tanesi 1 dolarmışDolasyıla bana 4 takım(16 adet)geldi..Elimde fazla isteyene hediye edebilirim

elixir

Sessiz
Değerli Mazda kullanıcıları, tüm konuyu okudum ama kesin olarak AUX veya Media düğmesi olmayan 2004 Mazda 3 e aux çözümünü net olarak uygulanıp uygulanamadığını anlayamadım. Teybin arkasının fotoğrafını ve ön kısmının da temsili fotoğrafını ekliyorum, yorumlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Mazda-3_5door-2004-1600-38.jpg WP_20150822_004.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Değerli Mazda kullanıcıları, tüm konuyu okudum ama kesin olarak AUX veya Media düğmesi olmayan 2004 Mazda 3 e aux çözümünü net olarak uygulanıp uygulanamadığını anlayamadım. Teybin arkasının fotoğrafını ve ön kısmının da temsili fotoğrafını ekliyorum, yorumlarınızı ve tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
Ekli dosyayı görüntüle 23868 Ekli dosyayı görüntüle 23869

Konunun en başından itibaren okuyunca şu sonuç çıkıyor...

Aux kablosunu Bk kasa Mazda 3'lere uyarlamak işi çözmüyor, çünkü Media tuşu yok, bu sorunu aşağıdaki fotoğrafta gösterilen ürün ile çözebiliyorsunuz. Link vermiyorum çünkü zamanla linkler ölüyor ve bir işe yaramıyor.

Ekran Alıntısı.JPG

elixir

Sessiz

Aux kablosunu Bk kasa Mazda 3'lere uyarlamak işi çözmüyor, çünkü Media tuşu yok, bu sorunu aşağıdaki fotoğrafta gösterilen ürün ile çözebiliyorsunuz. Link vermiyorum çünkü zamanla linkler ölüyor ve bir işe yaramıyor.

Ekli dosyayı görüntüle 23874

Hemen sipariş veriyorum. Bir aydan önce gelmez ama dener denemez sonucu yazarım, teşekkür ederim.

elixir

Sessiz
15 günde ısmarladığım zamazingo elime geçti ve hemen monte ettim. Parça ileri ve geri almalarda sapıtıyor ama genel olarak iyi çalışıyor.
Ses kalitesi iyi. 6 CD olarak klasörleri görüyor (CD06 klasöründen sonrasını görmüyor ama dert değil).
Tavsiye ederim.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Benim siparişim de bugün elime geçti, montajı da alelade yaptım test edeyim diye ama maalesef iPhone 7 kullanıcısıyım :( dönüştürücü de evde usb de Yanımda yoktu, öyle kaldı:)

Ekli dosyalar

• 8C64F5E6-82A1-4581-B5BF-8D41CF5583A1.jpeg
    8C64F5E6-82A1-4581-B5BF-8D41CF5583A1.jpeg
    361.4 KB · Görüntüleme: 59

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
15 günde ısmarladığım zamazingo elime geçti ve hemen monte ettim. Parça ileri ve geri almalarda sapıtıyor ama genel olarak iyi çalışıyor.
Ses kalitesi iyi. 6 CD olarak klasörleri görüyor (CD06 klasöründen sonrasını görmüyor ama dert değil).
Tavsiye ederim.

Benim siparişim de bugün elime geçti, montajı da alelade yaptım test edeyim diye ama maalesef iPhone 7 kullanıcısıyım :( dönüştürücü de evde usb de Yanımda yoktu, öyle kaldı:)
Güle güle kullann arkadaşlar.

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Neon şerit siparişi de verdim onlar henüz gelmedi, kapılara ve göğüse uygulamayı düşünüyorum, aracın kadran Işık’larını Kumanda eden potasiyometreye bağlayıp ışık şiddetinin de ayarlanmasını sağlamak var aklımda, göğüsteki için çok kolay ama kapılara hat çekmek gerekecek o biraz sıkıntılı olacak :)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Neon şerit siparişi de verdim onlar henüz gelmedi, kapılara ve göğüse uygulamayı düşünüyorum, aracın kadran Işık’larını Kumanda eden potasiyometreye bağlayıp ışık şiddetinin de ayarlanmasını sağlamak var aklımda, göğüsteki için çok kolay ama kapılara hat çekmek gerekecek o biraz sıkıntılı olacak :)
takipteyim bekliyorum:harika:

Erçay

Aktif
Araç Markası
Subaru Forester
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
Valla ben de bekliyorum şuan :) hele bi gelsin, ayrı bir konu açıp paylaşımda bulunurum inşallah

eray45

Sessiz
Araç Markası
2004 Mazda 3 BK
Araç Renk ve Tip
Gri

Ekli dosyayı görüntüle 23874

Bu cihazdan 2 kere aldım 1 gün geçmeden bozuluyor . İçini açtım ikisinde de farklı devreler yanmış . Sizlerde de benzer sorunlar yaşandı mı?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bu cihazdan 2 kere aldım 1 gün geçmeden bozuluyor . İçini açtım ikisinde de farklı devreler yanmış . Sizlerde de benzer sorunlar yaşandı mı?

İlk kez sorun bildiren sen oldun, hemde iki kez. :)

Üst Alt