Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Mazda 3 BK (2003-09) Aux Kablosu Nasıl Kullanılır?

Konu, 'İç Aksam - Elektronik- Aydınlatma' kısmında larnas tarafından paylaşıldı.

1. larnas

larnas Sessiz

2004 mazda 3 e aux kablosu aldım yurtdışından arkadaki soketede taktım ama CD tuşunun yanında MEDİA tuşu yok onun yerine TAPE/MD tuşuvar ona basıyorum aktif olmuyor teyibe aux kalbosunu taktım ama aux çalıştıramadım. Tape/md tuşu olan teypte auxu nasıl çalıştırabilirim

2. yakup

yakup Aktif

Araç Markası:
    2000 - Mazda 323 GT
    Araç Renk ve Tip:
    Bej - HB
  3. nilsu_

nilsu_ Katılımcı

Araç Markası:
    2010 Mazda 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - Sedan
    Niyet ettim allah rızası için sana yardım etmeye....AUX tuşunu dene mevcut ise;)

hakan_emre ve ezmocesteri bunu beğendi.
  4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
  5. larnas

larnas Sessiz

Arkadaşlar cevabınız için sağolun. Ben onlarada baktım. Ama olmadı bende cd tuşunun yanında media tuşu yok Tape/md tuşu var arka tarafa aux soketini taktığım halde ekranda aux yazısını çıkartamadım ve tape/md tuşuna bastığımda bi aktiflik yok hoparlör e ses gelmiyor. 2004 mazdam var. Aranızda teypte Tape/md tuşu olupta aux çalıştırmayı bilen var mı

domestos bunu beğendi.
  6. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan

@süleyman46 hocam belki yardımcı olabilir, ilk kasa 3 sahibi ilk olarak o aklıma geldi...

http://www.mazdagaraj.com/uyeler/922-suleyman46/

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
    süleyman46 bunu beğendi.
  7. süleyman46

süleyman46 Katılımcı

Araç Markası:
    Mazda 626 - 2001
    Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2016
  8. larnas

larnas Sessiz

yani hocam bende baktım bulamadım aux olanlarda media tuşu olunca kablo çalışıyor onu gördüm tape/md de göremedim yapan varsa diye sormuştum cevaplarınız için çok sağolun

9. larnas

larnas Sessiz

süleyman hocam verdiğiniz link açıklayıcı oldu 2004 ler media tuşuyla gelmiyor tape/md tuşu varsa aux olmaz yazıyor media tuşu olduğundan emin olun diyor

Sayfayı Paylaş