Mazda 3 Bagaj Rüzgarlığı-Spoiler

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Güzel olmuş hayırlı olsun, bende geçen yıl spoiler siparişi vermiştim hala gelmedi ;D

Maceralı bir boyama ve montaj aşamasından sonra bugün itibariyle spoiler montajımız yapıldı. Önce verdiğimiz renk kodunu yanlış anlayıp aracın rengini sedefli beyaz dememize rağmen gri renge boyadılar :) Sonrasında düzeltildi, bu seferde montajda 2 kere uyarmama rağmen çift taraflı bantları taşırarak yapıştırdılar bir şey olmaz dedikleri halde söktürüp tekrardan yaptırdım, silikonu az sıkın yapıştırınca dışarı atarsa al başına belayı dedim gene çok sıktılar onları temizletip tekrar yaptırdım sonuç olarak hayırlısıyla yaptırdık. Mazda-TR sitesinde montaj hariç 840 Tl olan spoiler bana kargo+ürün fiyatı + boyama + Montaj = 128 Tl'ye mal oldu. Servis zaten aldığımız parçaların fiyatlarını duyunca hopladı biraz. Resimleri paylaşıyorum yaptırmak isteyen arkadaşlar olursa ürünün temini konusunda yardımcı olurum. Sadece fiyat değişmiş olabilir benim hem indirim kuponum hemde üründe indirimim vardı. Yalnız ürün birebir aksesuar listesindeki ürün hiç kuşkunuz olmasın. Şu anda iyi yapışması için bantlı şekilde duruyor tekrar bantlar çıkarılmış halini paylaşırım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sadelik ve farkındalık oluşturmuş... Bu tarz modifiyeyi seviyorum...

DrOkan

Katılımcı
Çok hoş olmuş, ben de beğendim.
Araç zaten güzel ince dokunuşlar ile mükemmel oluyor.
Çok Çok uygun fiyat, bu işi araçla uğraşarak hobileştirmek ve sonuç süper,,,

Üst Alt