Mazda 3 Bagaj Havuzu Tavsiyesi

aytacesen

Katılımcı
Çok ihtiyacım olmasına rağmen araca uygun bagaj havuzu bulamadım.ilen,gören ya da alternatif uygulama fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim :dua: :egy:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Çok ihtiyacım olmasına rağmen araca uygun bagaj havuzu bulamadım.ilen,[size=14pt]gören [/size]ya da alternatif uygulama fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim :dua: :egy:

Cevap sorunun içinde gizli kalmış... Yarın Muğla Gören Otomotiv'e bi sor Okan elinden geleni ardına koymayacaktır, pardon elinden geleni yapacaktır... :p

+90 (252) 225 55 55

aytacesen

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Cevap sorunun içinde gizli kalmış... Yarın Muğla Gören Otomotiv'e bi sor Okan elinden geleni ardına koymayacaktır, pardon elinden geleni yapacaktır... :p

+90 (252) 225 55 55
Yarın bir sorayım abi ama servisin verdiği gibi bir fiyat çıkarsa tüm umudum kırılabilir:)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

aytacesen

Katılımcı
Okan bu işin uzmanı, bir şekilde senin cebine o paspası uyduracaktır, ama ikinci seçenek olarak;

http://www.ypsplast.com.tr/

Bu adres ile görüşebilirsin... İlhan sanırım buradan alış veriş yaptı. ;)
Yanılmıyorsam daha önce görüşmüştüm bizim kasaya göre olmadığını söylemişlerdi ama tekrardan iletişime geçmekte fayda var en azndan talep olduğunu görürler de ölçü almaya niyetlenirler:)

aytacesen

Katılımcı
Servis indirimli fiyat olarak 280 tl demişti.Bağajın döşemesinin kirlenmemsi için alıyorum zaten ama bu fiyata 2 defa bagaj öşemesi yenilenir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Okan'a danış, ithalatçısından daha uygun fiyata port bagaj fiyatı vermişti de şaşırmıştım...

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Çok ihtiyacım olmasına rağmen araca uygun bagaj havuzu bulamadım.ilen,gören ya da alternatif uygulama fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim :dua: :egy:
hocam ben hepsiburadadan sipariş vermiştim 75-80 civarıydı ama kokusundan ve kenar kıvrımlarının bana güven vermemesinden dolayı iade ettim. Ne yaptım gittim muşamba satan bir yere 20 lira gibi bir fiyata pvc muşamba aldım çok cok memnunum. hem daha büyük oldu 5 litre dökülse bir şey olmaz diğerlerinin kıvrımı çok az güven vermiyor.

Kemal

Katılımcı
Araç Markası
2010-Mazda 3 İmpressiv
Araç Renk ve Tip
Aluminyum Gri-Sedan
Orijinal istersen Veli abinin dediği gibi Gören otomotiv'e mutlaka ulaş.Bir paspas için ne kadar uğraştı adamlar uygun kargo bulmaya çalıştılar sağ olsunlar. Özellikle mazda gibi servisi olmayan bir araca sahipseniz böyle adamların hakiki adam diye heykelini dikmek lazım :)

slash

Katılımcı
Benzer konu görmüşken "paspas havuzu" da öneririm . Ayakkabıya yapışan kum, toz, çamur, kar vs. olduğu gibi havuz içinde kalıyor ve
çok pratik temizleniyor. Aracın halıfleksi paspasları temiz kalıyor.

Geçte olsa daha yeni böyle bir ürünün varlığından haberim oldu . Bilgisi olmayanlar hb'dan inceleyebilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Orijinal istersen Veli abinin dediği gibi Gören otomotiv'e mutlaka ulaş.Bir paspas için ne kadar uğraştı adamlar uygun kargo bulmaya çalıştılar sağ olsunlar. Özellikle mazda gibi servisi olmayan bir araca sahipseniz böyle adamların hakiki adam diye heykelini dikmek lazım :)

Okan; candır, kandır, adamdır, insandır... ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Benzer konu görmüşken "paspas havuzu" da öneririm . Ayakkabıya yapışan kum, toz, çamur, kar vs. olduğu gibi havuz içinde kalıyor ve

Geçte olsa daha yeni böyle bir ürünün varlığından haberim oldu . Bilgisi olmayanlar hb'dan inceleyebilir.

Bunu ilk defa duydum ve gördüm, bilgi için teşekkürler, işlevi olan bir ürün ama biraz pahalı gibi geldi bana...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Servis indirimli fiyat olarak 280 tl demişti.Bağajın döşemesinin kirlenmemsi için alıyorum zaten ama bu fiyata 2 defa bagaj öşemesi yenilenir.
Bakın bukadar olmassa olmaz düşünmeyin o arkadaki bagaj havuzunun kirlenmesi temizlenemz olduğu anlamına gelmesin Allah ın Japonları onu çelik paspas denen bir malzemeden yapmış benim arka bagaj paspasına meyve suyu vs baya bir leke oluşmuştu geçen gün çıkardım tayzikli su ile ısladım bir köpükledim tekrar yıkayıp astım 15 dk sonra baktım sudan eser yok uc kısımlarda hafif nem var o kadar
yani baktın fiyat yüksek almana gerekte yok extra yük yapıyor araca
İnan temizliği ve kuruması çok basit bir malzeme
Mazda yı birkere daha tebrik ediyorum

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hocam bizim kasaların orjinal bagaj havuzunu ben aldım yanılmıyorsam 120 tl veya altıydı, 280 tl de nereden çıktı :eek:

Uyduruk bir şey alıp 70-80 vereceğine 20-30 tl farkla orjinal almanı tavsiye ederim, uyduruk ama ebatları tam oturanlardan alacaksan da 20-30 tl ye bulabiliyorsun 70-80 uçuk rakamlar. Ben bir önceki aracım olan focus III e bauhaustan 35 tl ye almıştım kitap gibi olmuştu valla.

slash

Katılımcı
Bunu ilk defa duydum ve gördüm, bilgi için teşekkürler, işlevi olan bir ürün ama biraz pahalı gibi geldi bana...

Evet veli abi biraz maliyetli ama standart kaucuk paspaslardan daha islevsel inanki. Ben
henuz edinemedm ins bi dahaki aya ama canli gordugum kadariyla aradaki 40 tl fark icin deger diyorum benim gibi bagaj havuzu ihtiyaci
olmayanlar icin

aytacesen

Katılımcı
Hocam bizim kasaların orjinal bagaj havuzunu ben aldım yanılmıyorsam 120 tl veya altıydı, 280 tl de nereden çıktı :eek:

Uyduruk bir şey alıp 70-80 vereceğine 20-30 tl farkla orjinal almanı tavsiye ederim, uyduruk ama ebatları tam oturanlardan alacaksan da 20-30 tl ye bulabiliyorsun 70-80 uçuk rakamlar. Ben bir önceki aracım olan focus III e bauhaustan 35 tl ye almıştım kitap gibi olmuştu valla.
Orta kaslara uygun bagaj havuzu piyasada var ve istediğin bütçeye göre bulabiliyorsun ama bizim kasalara uygun bagaj havuzu göremedim ben daha serviste bunu kullanıyor kanımca.Hatta indirimden önceki fiyatı 430 tl mış:)

aytacesen

Katılımcı
Gören otomotivi arayacağım ama olmazsa muşamba kestiririz biz de:)

aytacesen

Katılımcı
Bakın bukadar olmassa olmaz düşünmeyin o arkadaki bagaj havuzunun kirlenmesi temizlenemz olduğu anlamına gelmesin Allah ın Japonları onu çelik paspas denen bir malzemeden yapmış benim arka bagaj paspasına meyve suyu vs baya bir leke oluşmuştu geçen gün çıkardım tayzikli su ile ısladım bir köpükledim tekrar yıkayıp astım 15 dk sonra baktım sudan eser yok uc kısımlarda hafif nem var o kadar
yani baktın fiyat yüksek almana gerekte yok extra yük yapıyor araca
İnan temizliği ve kuruması çok basit bir malzeme
Mazda yı birkere daha tebrik ediyorum
Temizlinmesi konusunda haklısın ama çocuk arabası,top,spor ayakkabı gibi malzemeleri sürekli taşıyınca ister istemez çok kirleniyor bu yüzden bagaja gıda malzemelerini koymak hoşuma gitmiyor:)Bagaj havuzu olunca temizlemesi çok pratik oluyor yoksa dediğin gibi yıka kullan:)

aytacesen

Katılımcı

Sanırım 3D paspaslardan bahsediyorsunuz.Önceki aracımda da vardı hemen buna da aldım.Kesinlikle tavsiye ederim arabanın içi kirlenmiyor özellikle yağmurlu havalarda çok iş görüyor kesinlikle tavsiye ederim.

Üst Alt