Mazda 3 Arka Reflektöre Park/Fren ve F1 Led Motajı

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Cumartesi günü Ankara herter de Bülent ve dr azoom ile buluşup, daha önceden almış olduğum ledli reflektörleri, Ahmet ustanın ustalığı ve maharetli elleri ile monte ettirdik, normal de parklara bağlı, frene basınca da daha parlak yanıyor, altaki F 1 ledi de aynı şekilde ile parkta yanıyor, frene basınca da fasılalı olarak yanıp sönüyor, müsait olunca video koyarım, şimdilik 2 foto var. 20150802_113235.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi darbesiz günlerde kullanmak nasip olur inşallah... Ortadaki zımbırtıya bir türlü ısınamadım ben... Geri kalanı harika olmuş. :)

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bundan sonraki işimiz ise Bülent ile birlikte, önlere gündüz farı takılması olacak bakalım.

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Abi darbesiz günlerde kullanmak nasip olur inşallah... Ortadaki zımbırtıya bir türlü ısınamadım ben... Geri kalanı harika olmuş. :)
Sağol teşekkürler, bende ilk etapta biraz apaçi işi diye düşünsem de, en azından arkadan geleni frene basınca daha da uyarıcı olur diye taktırdım, ama bakalım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sağol teşekkürler, bende ilk etapta biraz apaçi işi diye düşünsem de, en azından arkadan geleni frene basınca daha da uyarıcı olur diye taktırdım, ama bakalım.

Evet dikkat çekme konusunda başarılı bir uygulama abi...

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Hatta ustamın dediğine göre, reflektör ledler, sinyallere de takılıp, normal de park gibi, sinyal verdiğinde de sinyalle birlikte de yanarmış. iyi de olur hani.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hayırlı olsun abi güle güle kullan, gündüz farı için mini bir çalışma yaptım begeninize sunacağım

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Hayırlı olsun abi güle güle kullan, gündüz farı için mini bir çalışma yaptım begeninize sunacağım
Teşekkürler sağol bülent, görelim bakalım, beğenecekmiyiz (dermişim) sen yaptıktan sonra olur sanırım,

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
Bülent usta bugün kapı eşik karşılaması al da takalım dedi, ne dersin, ayrıca da spoiler i hangisinden almalıyım,( kaşıntı tuttu da)

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Güle güle kullan abi gayet şık olmuş. F1 çakar konusunda bende Veli abi gibi düşünüyorum. Tampon içine orijinal bir şekilde gömülse belki daha derli toplu olabilir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bülent usta bugün kapı eşik karşılaması al da takalım dedi, ne dersin, ayrıca da spoiler i hangisinden almalıyım,( kaşıntı tuttu da)
Kapı eşik orjinali 200 tl civarı abi, ben seviyorum bende hoş duruyor. Spoiler serviste 800 civarı dışarıda 250 ye bulmak mümkün olabilir İstanbul da, kaşıntı güzeldir

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Cumartesi günü Ankara herter de Bülent ve dr azoom ile buluşup, daha önceden almış olduğum ledli reflektörleri, Ahmet ustanın ustalığı ve maharetli elleri ile monte ettirdik, normal de parklara bağlı, frene basınca da daha parlak yanıyor, altaki F 1 ledi de aynı şekilde ile parkta yanıyor, frene basınca da fasılalı olarak yanıp sönüyor, müsait olunca video koyarım, şimdilik 2 foto var.Ekli dosyayı görüntüle 4963

Abi ne ara çektin , hayırlı olsun bu arada güle güle kullan abi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt