Mazda 3 2005 Double Din Teyp Hakkında

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
S.a arkadaşlar benim sorum şöyle olacak benim aracıma ekranlı teyp takmak istiyorum fakat aracıma aldığım double teyp taktığım zaman yol bilgisayarını çalıştıramadım. Çünkü eski orjinal teypin üstüne jak ile bağlı ayrı bi bağlantısı yok bunun için ne yapmam lazım ? internette yurt dışı sitelerinden araştırmalarım doğrultusunda teyp için arkadaş jak şeklinde çıkış aux girişi yapacaktım fakat oda çalışmadı. İzmitte oturuyorum mazda servisi bi elektronikçiye yönlendirdi adamın dediği cd çalar çalışmadığından dolayı o aux sistemi çalışmıyor. bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
İlk seri 2004-2005 ayrı 2006-2007 ayrı 2007-2009 makyajlı kasa ayrı sistemlere sahip diye biliyorum. Aldığınız cihazın uyumlu olması gerekiyor. Bazı ciharların yanında ekranıda yolluyorlar vs. Yıl yıl farklılık var yani cihazlarda. Canbus uyumu diyorlar sanırım.
@Uyumsuzelement Bülent abi bilgi sahibi olabilir.

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ustam yardımcı olursanız çok memnun olurum. Yol bilgisayarı teype bağlı olduğu İçin bi türlü çözüm yolu bulamadım araştırdım ama sonuç alamadım. 6lı cd çalar çalışmıyor tamirine 600 tl istediler zaten. Yardımlarınızı bekliyorum

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Ustam yardımcı olursanız çok memnun olurum. Yol bilgisayarı teype bağlı olduğu İçin bi türlü çözüm yolu bulamadım araştırdım ama sonuç alamadım. 6lı cd çalar çalışmıyor tamirine 600 tl istediler zaten. Yardımlarınızı bekliyorum
Yol bilgisayarının verileri teyp üzerinden geçiyor çünkü. Double dini nereden aldınız? aldınız mı? Marka model nedir?

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
Aldım geri yolladım çalışmadığı İçin internet üzerinden birisinden aldım marka model hatırlamıyorum teyp üzerinde jak girişi olmadığından çalıştıramadım o yüzden geri gönderim yaptım

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bizim kasalarda teyp yerine o zımbırtılardan montajlamak hiç hoşuma gitmiyor... Sebebi de; o bölüm çok dik olduğu için gözüme hoş gelmiyor. Fakat; aynı yer BL kasalarda hafif yatay olduğu için çok hoş duruyor.

yucelcayir

Katılımcı
Araç Markası
2001-Premacy
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
Bende aynı senin düşüncedeyim veli abi. Tam alacaktım başka bir araçta takılmış halini gördüm çok dik duruyordu ve sürücü açısından görüş açısı iyi değildi vazgeçtim.

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
Arkadaşlar benimki görüş açısında bir sıkıntı Yok BL kasa nedir bilmiyorum ama benim arabam 2005 model ve Oğuzhan arkadaşımızın dediği gibi 2004-2005 olanlar yani bi sonraki kasa değil ilk kasa ona göre yağabilecek birşey varmı bilen arkada var mı ? Aux sdkart usb herhangi birşey yapabilme ihtimalim veya double teyp

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
6lı çalarınızın nesi bozuk? Sadece cd okuma problemi varsa usb aux aparat var hazır satılıyor 150 tl civarı alır takarsınız sorun çözülür.

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
6 lı ce çalar hiç çalışmıyor cd almıyor mekanizma bozulmuş o yüzden o cihazların da çalışma ihtimalinin olmadığını söyledi elektronikçi usta

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
Olmadı denedim hatta daha 2 saat önce İstanbul'da baktırdım bi kaç tane denediler olmadı hiç birisi Atakantuninge gittim yapamadılar

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
bak seninki 2007 model diyorsun arkası beyaz stoplardan onlar 2005 2. çıkan arabalarında öyle yolbilgisayarı teypin üstünden almıyor onlara ayrı bi kablo gidiyor ama benim yolbilgisayarı direk olarak teype bağlı jak ile o yüzden çalışmıyor. ona bi aparat yapabilirsem olabilir.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Benimkine de yalnızca tek kablo demeti giriyordu. Diğeride anten kablosu zaten.

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
Dediğin cihaz arkaya bağlanan usb çıkışlı birşey mi ? USB aux sd yeri olan

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Dediğin cihaz arkaya bağlanan usb çıkışlı birşey mi ? USB aux sd yeri olan
Cihazınızda zaten soket giriş yeri var bu tarz cihazları bağlamak için direk oraya takıyorsunuz.
Şöyle bir şey,
Bu arada aliexpresste var bu kargo dahil 20 dolar civarı.
12-24-VCar-Style-font-b-3-b-font-5mm-font-b-USB-b-font-Auto.jpg

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
eyw bunun aynısından burda da var 250 tl civarı önce bi ondan sipariş verip deniyim olmazsa boşuna alibaban almıyayım. çok sağol kardeş bugün sipariş geçicem

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
250-60=190 lira o_O Fark çok beklemeye değer bence. Neticede 250 liraya alınacak malzeme de büyük ihtimal Çin işi olacak.

ahmetipek

Sessiz
Araç Markası
2005 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Saks Mavisi - Sedan
Yok beklemeye değer ama çalışıp çalışmayacağını bilmiyorum çalışmaZsa geri iade yapamam 90 tl gider ama burdan alıp deniyecem eğer olursa ona göre iade edip yurt dışından sipariş vericem :)

Üst Alt