Mazda‘lara Özel Kasko Tanıtıldı

Konum
Erzincan
Araç Markası
2011 - Mazda 2 Sport
Araç Renk ve Tip
K.Beyaz - HB
#1
Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun çözümleri sunmak, en iyi hizmeti vermek ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdüren Mazda Türkiye, bu amaçla Eureko sigorta işbirliği ile yepyeni bir ürün olan Mazda Kasko’yu tanıttı.

Mazda Türkiye ve Eureko Sigorta işbirliği ile Mazda marka araç sahipleri için geliştirilen Mazda Kasko, Mazda kullanıcılarına en cazip şartlarda genişletilmiş kasko olanağı sağlıyor. Mazda Kasko kapsamındaki araçların tamir ve bakım hizmetleri sadece Mazda Yetkili Servisleri'nde, konusunda uzman Mazda teknisyenleri tarafından ve tamamen orijinal yedek parça kullanılarak yapılacak.

Mazda Yetkili Servisleri’nde üretici standardında onarım kriterleri ile, eğitimli teknisyenler tarafından orijinal yedek parçalar kullanılarak bakım ve onarım gören Mazda araçları, yeniliklerini ilk günkü gibi koruyor ve daha yüksek ikinci el değerine sahip oluyor. Piyasadaki diğer kasko poliçelerine oranla birçok avantaja sahip Mazda Kasko ile Mazda kullanıcıları otomobillerini ilk günkü güven içinde kullanacaklar.

Mazda Kasko avantajları:

Mazda Yetkili Servisi'nde 100% orijinal parça kullanımı
Hasarlı araçların Mazda Yetkili Servisi’ne taşınmasının güvence altına alınması
1,500 TL’ye kadar hasarlarda, eksper işlemleri beklenmeden aracın onarımı Mazda Yetkili Servisi’nde tamamlanması
Ön cam hasarı sonrasında Mazda orijinal ön cam kullanımına kesintisiz / muafiyetsiz onay verilmesi

Bu kapsamda Mazda Kasko sigortası uygulamasında prim tutarı, müşterinin yaşı, yaşadığı yerleşim yeri, cinsiyeti gibi sigorta şirketine göre değişmekle birlikte 40 kadar parametre ile belirlenen karmaşık matrisler yerine araç tipi bazında sabittir.

Mazda markasının müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda uygun Mazda çözümleri sunmak, en iyi hizmeti vermek ve tam anlamıyla müşteri memnuniyeti sağlamak için çalışmalarını sürdürdüğünü ifade eden Mazda Türkiye Satış Direktörü Mert Güçlüer, bu amaçla Eureko sigorta işbirliği ile yepyeni bir ürün olan Mazda Kasko’yu yarattıklarını belirtti. Güçlüer: “Mazda yetkili servislerimizde üretici standardında onarım kriterleri, orijinal yedek parça ve eğitimli teknisyenler tarafından bakım ve onarım gören araçlarımız ilk günkü gibi yeniliğini koruyor ve daha yüksek 2.el değerine sahip oluyor. Ödüllü otomobillerimizin yaratıcıları her seferinde daha da iyi bir yolcu güvenliği sağlamak için bıkmadan çalışıyor ve en son teknolojiyi kullanıyor. Mazda kullanıcılarının da otomobillerini ilk günkü güven içinde kullanmaları için Mazda Kasko’yu yarattık. Mazda Kasko sahipleri, piyasadaki diğer kasko poliçelerine oranla birçok avantaja sahip olacaklar.” dedi.

Mazda Kasko ile ilgil ayrıntılı bilgiyi Mazda Bayileri’nden alabilirsiniz.

 
Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Güzel uygulama yalnız detaylar önemli, karşı taraf hasarıyla ilgili açıklamalar şartlar nelerdir, ya da aracın bedelinin yüzde kaçı kadar masraf çıkınca pert denebilir gibi. Sorular çoğaltılabilir.
 

Olgun

Katılımcı
Konum
Giresun
Araç Markası
TOFAŞ-GARTAL
Araç Renk ve Tip
BEYAZ/1995
#3
Bülent [member=56]ezmocesteri[/member] abi haklısın fakat hangi araçta bu var :)
Sana özel kasko abi...
sorduğun sorunun cevabı eminim bugünkü kasko şartlarından daha iyidir bence O0
 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#4
Belli olmaz Olgun bakmak lazım tabi, bu işlerden ağzı yanan çok oluyor malum, başımıza bir hal geldiğinde sürprizlerle karşılaşmamak için dedim ben.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#6
Ben bu sigorta şirketinin adını ilk defa duydum ???
Ülkemizdeki bir çok sigorta ve finans şirketi yabancıların oldu ya da ortaklık yaptılar... Bu sigorta daha önceden Garanti Sigorta ismini taşıyordu... ;)

Global dünya anacım... :D