Malesef Mazda'mı Sattım

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Selâmün aleyküm. Başlıkta da görüldüğü üzere maddi sıkıntılardan dolayı aracımı satmak zorunda kaldım. Şimdiye kadar sattığım 4. aracım ve içlerinde en eski model olanı. Buna rağmen ayrılırken en zorladığım aracım oldu. Mazda genel olarak gerçekten çok farklı, özel olarak da aracımdan çok memnundum. Kısmet işte yıllar boyu değiştirmeyi düşünmüyordum ama 6 ay gibi kısa bir süre sürdü. Dünya malı işte kula emanet sonuçta...

Araç Markası
1999 Mazda 323 GT
Araç Renk ve Tip
Siyah-Hb
Hayırlısı olsun gerçekten forumda en beğendiğim 626 sizdeydi ve üzülerek okudum onu sevdiğinizi de ona yaptığınız masraflardan anlayabiliyorum ayrılığın zor olduğunu tahmin edebiliyorum ama siz bizimlesiniz bu iyi olan :)
ALLAH tekrar güzel bir mazda nasip eder inşallah hayırlısı olsun sizin için

Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Hayırlısı olsun hocam yanılıyorsam düzeltin en son Bursa ya taşınıyordunuz şimdi guzu satılmış..bu arada yana yana 626 arayan arkadaşlarımız var.Otomobile alıştıktan sonra kapının önünde iyi kötü bir araç arıyor insan tekrar araç alma niyetiniz var mı?

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hayırlısı olsun gerçekten forumda en beğendiğim 626 sizdeydi ve üzülerek okudum onu sevdiğinizi de ona yaptığınız masraflardan anlayabiliyorum ayrılığın zor olduğunu tahmin edebiliyorum ama siz bizimlesiniz bu iyi olan :)
ALLAH tekrar güzel bir mazda nasip eder inşallah hayırlısı olsun sizin için
Hayırlısı olsun hocam yanılıyorsam düzeltin en son Bursa ya taşınıyordunuz şimdi guzu satılmış..bu arada yana yana 626 arayan arkadaşlarımız var.Otomobile alıştıktan sonra kapının önünde iyi kötü bir araç arıyor insan tekrar araç alma niyetiniz var mı?
İleride daha iyisi kısmet olur inşallah :)
Üzüntümü paylaştığınız için teşekkürler hepinize. Çok sıkışmama rağmen satmamakta diretiyordum fakat evdeki son mali toplantıda mecburen satma kararı aldık. Bursa'ya taşınınca ev almıştık elden borçlarımı ödeyemezken iyi bir arabayla gezmek içime sinmedi. "Mazda'yı bilen bilir" tanımı içinde yer alan Sakarya'dan bir arkadaş gurubum arabayı daha aldığım hafta "Satarsan haber vermezsen hakkımız olsun" kabilinden hatır koymuşlardı. Durum böyle olunca üzülerek de olsa havada kapıldı araç. Foruma koymaya bile fırsat kalmadı. Ele olan borcumu kapatıp sadece babama borcum kalacak. Araba da şart olunca Palio felan neye güç yeterse artık.

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Darlık yüzünden satılmasına üzüldüm ama hakkı fiyata gittiğini görünce rahatladım. Hayırlı olsun

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç Markası
Peugeot 106 - 1994
Araç Renk ve Tip
Beyaz - 3 kapı
Sakaryada 15 bin tlye kadar başka araç düşünüyor olursanız adapazarında bir araç var. 323 1.8 klimalı familia

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hakkınızda hayırlısı olsun, daha iyileri tez zamanda nasip olur inşallah

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Herkese teşekkürler arkadaşlar sizinle paylaşmak üzüntümü azalttı gerçekten.

Sakaryada 15 bin tlye kadar başka araç düşünüyor olursanız adapazarında bir araç var. 323 1.8 klimalı familia

Hanımın da kullanacağı bir araç bakacağız büyük ihtimal. Çünkü okulu uzak ve çok erken kalkmak zorunda kalıyor. 15bini geçemeyiz. 15 binin altında da baş ağrısı ve sanayi var.

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz
İnşallah daha iyilerini almak nasip olur , hayırlısı olsun en azından ev aldığınız için satmışsınız hayra yoralım

zenfone 2

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hayırlısı olsun hocam... Kendimiz bile bize emanetken bazı şeylerin gitmesi gelmesine çok takılmamak lazım... 626 aracımı sattığımda; 3 alacağımı bildiğim halde ben bile üzülmüştüm.

Varlığın, insanlığın, kişiliğin aramızda olmaya devam ederse bize düşen mutluluk bu olur...

:)

Sağlıcakla.

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999 Mazda 323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi-Şampanya
Hayırlısı olsun hocam... Kendimiz bile bize emanetken bazı şeylerin gitmesi gelmesine çok takılmamak lazım... 626 aracımı sattığımda; 3 alacağımı bildiğim halde ben bile üzülmüştüm.

Varlığın, insanlığın, kişiliğin aramızda olmaya devam ederse bize düşen mutluluk bu olur...

:)

Sağlıcakla.
Inşallah devam edecektir dostluklar. Palioyla foruma dalarsam korkmayın

Üst Alt