Makyajlı SL Yeniden Görüntülendi

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1
Makyajlı SL’in, 2017 model yılı otomobili olarak önümüzdeki sene piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yakın bir zamanda makyajlı haliyle piyasaya sürülmesi beklenen Mercedes-Benz SL, 3 aylık uzun bir aradan sonra tekrar kamuflajlı haliyle görüntülendi. Geçtiğimiz yıl testlerine başlanan otomobil yavaş ama istikrarlı bir şekilde piyasaya sürülmek için hazırlanıyor. Hal böyle olunca otomobile gelecek makyajın yüzeysellikten uzak, çok kapsamlı bir makyaj olacağı anlaşılabiliyor. Göze çarpan ilk detaylar arasında S Serisi Coupe’den alınan ön farlar ve yeni direksiyon gibi unsurlar yer alıyor.

Görüntülenen bu test aracında Alman üretici, kamuflajın büyük bir çoğunluğunu çıkarmış gibi görünüyor. Otomobilin yeni ön tamponu ve daha dikkat çekici ön ızgarası ile yeniden tasarlanmış kaputu açıkça görülebiliyor. Bu değişim rüzgarı arka kısımda da yeni bir tampon, yeni eksoz çıkışları ve revize edilmiş arka farlarla devam ediyor. İç mekana geçildiğinde premium algıyı arttırmak amaçlı ufak tefek değişiklikler görülürken, en dikkat çekici yenilikler arasında yeni direksiyon ve daha büyük bir dokunmatik ekran bulunuyor.

Makyajlı SL’in motor seçenekleri konusunda ağzını sıkı tutan Mercedes, sessizliğini bozmasa da en azından şu an piyasada olan 333 HP’lik çift turbolu V6 motorun SL400 versiyonunda aynı şekilde bulunması bekleniyor. Otomobil resmi olarak tanıtıldıktan sonra AMG Sport departmanından motorla ilgili yenilikler gelmesi de mümkün.
 

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Egzoz çıkışları ile iç mekandaki maun kaplamayı sevemedim gitti... :)
 
Üst Alt