Lpg Tankı Kullanım Süresi Hakkında

böcek

Katılımcı
Lpg tankımdaki tarih aynen şöyle 05/11 şimdi bu tank kaç yıllık oluyor ve tarihin bu şekilde yazılmış olması muayenede sorun teşkil edermi teşekkür ederim

LG G3 GOLD

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Nasıl okursan oku muayeneden geçme şansı kontrol edenin gözden kaçırmasıyla doğru orantılı... :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
pardon yanlış olmuş 2021 olacaktı :) tabi muayeneBoy un oradaki göz performansına da bağlı:)

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
İnş sorunsuz geçerim gaz kontrolünü nerde yaptırabilirim muayeneden önce kaçak göçek varmı diye

LG G3 GOLD

ismail-1903

Katılımcı
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
İnş sorunsuz geçerim gaz kontrolünü nerde yaptırabilirim muayeneden önce kaçak göçek varmı diye

LG G3 GOLD

kaçak kontrolünü lpg tamircilerinde yaptırabilirsin. hemde girmişken gaz ayarı ve filtre değişimide yapılır. Filtre yeni ayarada gerek yok dersen muayeneye gir kaçak varsa seni geri yollarllar yaptırır geri muayaneye sokarsın para vermeden

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

LG G3 GOLD
Daha önce bu konu ile ilgili "alım-satım, lpg işletme ve muayene" bilgilerini net bir şekilde içeren link vermiştim, oradaki konuda ve devamında her şey yazıyor(du)

:(

böcek

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli abi seni seviyorum ya :) asma yüzünü abimm bişey sorucam herkese ben unutmuşum vergi borcum varken muayeneden geçebilirmiyim

LG G3 GOLD

HAKAN24

Katılımcı
Araç Markası
2007 Mazda 3 Dynamic
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri
Lpg tanklarında son kullanma tarihi yazmaz. Sadece üretim tarihi yazar ve ömrü on yıldır.
Bu arada 2015 muayene borcunuz varsa ödemeden boşuna randevu almayın.

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Veli abi seni seviyorum ya :) asma yüzünü abimm bişey sorucam herkese ben unutmuşum vergi borcum varken muayeneden geçebilirmiyim

LG G3 GOLD

2016 yılı ilk taksiti ise 31 ocağa kadar ödenebildiği için muayenede sıkıntı olmuyor,geçmiş dönem borcu varsa o sıkıntı olabilir

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

LG G3 GOLD
İşin beni üzen tarafı; böyle bir doluluktaki forumdan gerektiği gibi faydalanamayanların olması... Forumu, forum kültüründe değil de; facebook gibi, twitter gibi anlık mesajlaşma şeklinde kullanmak isteyenlerin hem forum kültürünü baltalaması, hem de istediği bilgiye ulaşamaması...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bugun tanki sokturup mutlunun yaptigi gibi zemini biraz ezdik sprey mum diye bisey varmis curumeyi vs engelliyormus bunu hem zemine hemde tanka siktik bunun aslinda montaj oncesi mutlaka yapilmasi gerektigini dusunuyorum.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt