LPG Sorunları Hakkında Sorular - Cevaplar

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
mutlu hocam , bu quatro garage bizim guzulara da bakar mı? filtre değişimi gibi basit işlerde de gidilebilir mi?

Tabiki de, Prins ve Atiker yetkili bayi. Ben oraya gidiyorum. Yarisime atiker obd yi orada taktırmıştım, 26bin km boyunca filtre değişimi dışında bir sıkıntı çıkarmadı, kendisi ayarlıyordu zaten lpg ayarını. Mazdamda da prins takılıymış, oraya götürdüm bir kontrol ediverin diye, regülatörden ötme sesi geliyordu yoğun olduğundan çırağı uğraşmıştı, çözememiştik o nedenle sorunu. Şimdi de ben duymuyorum ses. :)

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
Tabiki de, Prins ve Atiker yetkili bayi. Ben oraya gidiyorum. Yarisime atiker obd yi orada taktırmıştım, 26bin km boyunca filtre değişimi dışında bir sıkıntı çıkarmadı, kendisi ayarlıyordu zaten lpg ayarını. Mazdamda da prins takılıymış, oraya götürdüm bir kontrol ediverin diye, regülatörden ötme sesi geliyordu yoğun olduğundan çırağı uğraşmıştı, çözememiştik o nedenle sorunu. Şimdi de ben duymuyorum ses. :)
benim sistem brc, sadece atiker ve prinse mi bakıyor, yoksa brc ile de ilgilenir mi?

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Brc için başka önerilen bir yer bulabilirsin hocam. Mavi denizler, mocan önerilen yerler

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ben 2.5-3 saatte gidiyorum, devir ekonomi devri. :D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Ben 2.5-3 saatte gidiyorum, devir ekonomi devri. :D

uzak sayılır bence iş için ankaraya gidilince hemen hemen günün yollarda geçiyor gibi

Haklısın abi, kayseriye giderken yol üstü hallediyorum genelde. yoksa 1 iş için 3+3 6 saat yol çekilmez.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Seyahat gibi güzel bir şey mi var guzularla ya, alın dizel guzu bakın keyfinize :)
Seyahat edebilmem için iki şey gerekiyor ve aynı anda bulunması gerekiyor... :)

Zaman ve para... :p

Parayı bir şekilde; kart vs. gibi atraksiyonlarla temin ediyorum da; zamanı bulabilmek zor oluyor...

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
zamanın birinde yaklaşık 3 yıl önce ailecek suyun öte tarafına geçelim dedik

az yakıyor diye linea kiraladık kırmızıdaki depoyu 220 tl ye doldurdum geçtik karşıya gide gide Makedonya gelmişiz

100 Euro verip 3 çeyrek mazot aldık üstünü Makedon parası olsun dedik

Makedon parasını euroya çarptım böldüm 30 Euro luk mazot almışım (Euro 2 tl den)

vay be olsada yine gitsek

lakin araba var para yok:(

emekli

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 626 AT 2000
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
selamünaleyküm arkadaşlarım herkese hayırlı cumalar diliyorum

benim beyaz bugün yine düz yolda (yavaş şekilde) yine lpg yi kesti arıza nerden olabilir ki

Üst Alt