Lokma Takımı Tavsiyesi

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Lokma takımı tavsiyelerinizi alabilirim. Genel olarak aracın her yerini söküyorum. Aşırı kaliteli olmasına gerek yok iş görecek bir şey olsun yeter neye ne kadar yüklenmem gerektiğini nasıl kullanmam gerektiğini bildiğim için elimde öyle çok malzeme eskimez. Hobi amaçlı işimi görsün yeter.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bir ara bende almıştım bir kaç seferde eriyip gitti bazıları, pek ucuza kaçmadan orta halli bir şey almak lazım...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
uploadfromtaptalk1471647234640.jpeg

Biz retta nin resimdeki modelini almıştık hatta @CeNDeL Ömer kardeşim alivermisti biz bu seti 285 e almıştık daha uygun modelleri var bizim aldığımız biraz kapsamlı marka olarak gerçekten çok sağlam ve kaliteli bizim aldığımız 32 lokmaya kadar hem kendi arabamda hem arkadaşın arabasında motor hariç sokmedigimiz yer kalmadı

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Rettayı biliyorum kaliteli ürünleri var. Bende 1/4 4-13 arası lokma takımı var. 3/8 veya 1/2 takım almam lazım ;) Aldığınız set güzelmiş herşey var.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
bende istiyorum lokma takımı benim nissanda o kadar el atılacak yer varki konunun takibindeyim

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Sağlam ve uygun fiyatlı bisey olursa bende 1 tane alırım.
Toplu alımda fiyatta indirim yapan yerler olur

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Rettayı biliyorum kaliteli ürünleri var. Bende 1/4 4-13 arası lokma takımı var. 3/8 veya 1/2 takım almam lazım ;) Aldığınız set güzelmiş herşey var.
Evet çok güzel ve keşke suda olsaymis dediğim bisey olmadı 6aydir kullanıyorum ve bu zaman zarfında 3tane araca on takım yaptık bi tane araca ses yalıtımı yaptık

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bana lazım değil ama elimin altında bulunsun kabilinden çok büyük olmayan bir takım alabilirim... o_O

Araç Markası
Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Soul Red
Bende aşağıdaki lokma seti var. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum. Çok çok memnunum. Cırcır mekanizması bozulur diye tahmin ediyordum ama gayet iyi çıktı. Buji lokması da mevcut.

Özel Çantalı 40 Parça Cırcırlı Lokma Seti Fiyatı
geçen sene bunun aynısından aldım fiyatı 12.90 dı o zaman 4 taksite böldürdüm birde utanmadan :)) bende profesyonel lokma takımları var ama taşımak tam bir zulüm bu yer kaplamıyor ve genelde ufak tefek işler için ideal

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Yapı markette 110 lira fiyatlı görünce iyice inceledim ve aliexpress'ten aynı ürünü bulup sipariş geçtim ve 40 gün aradan sonra elime geçti. Ufak tefek işlerde hayli hayli iş görecek kalitede. Nakliye dahil fiyatı da; 9,3 dolardı. :)

Tahmini Teslimat Zamanı

0f89fe9e-2daa-4390-baf9-83fa32c9e96d.jpg

Üst Alt