Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
@Adem Usta Abi bir kaç kişi daha tavsiye etti ama piyasada az var galiba, bayiisine pek denk gelmedim.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Araba ile ömrün yarısı geçmiyorsa çok para verme taraftarı değilim...

Kliksa'da da uygun fiyatlar var. Ben kumho'yu 119 liraya aldım. Takma ve balans parası kadar uygun... :)

Özgür

Geleceğe Cüret Et.
Araç Markası
2011 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Sedefli Beyaz-AT
Forum'da böyle bir konuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Lastik ve jant ile alakalı tüm soru ve sorunlarımızı bu başlık altında paylaşabiliriz.

- Lastik ve jant genel tartışma
- Fiyat/performans ürünleri
- Kampanyalar

Hepsi bu başlıkta...

Ben aşağıdaki lastikler arasında hala karar veremedim, Kasım ayında alacağım ama şimdiden karar vereyim hazır da dursun istiyorum :)

http://urun.n11.com/oto-lastik/nokian-20555-r16-91v-line-yaz-lastigi-2015-P13133404

..............

Ben aynı lastikleri hepsiburadadan aldım tanesi 158 TL´ye.

Link: http://www.hepsiburada.com/nokian-l...28317?productId=otkmt428317&categoryId=259720

kargoda gayet hızlıydı. Pazar günü akşam sipariş verdim. Pazartesi akşam yola çıktı. Çarşamba sabah Antakya´ya ulaştı. İstesem kargodan alabilirdim ama almadım. 1,5 günde İstanbuldan Antakya´ya gelen lastiği, Her zamanki hızlarını göstererek 1,5 gün sonra Perşembe öğlen teslim edebildiler. Hem de lastiğin ulaştığı kargonun şubesi ile teslimat adresinin arası 1 km. yürüme mesafesi 10 dakika olduğu halde.

hus3yn

Katılımcı
bana da 185 65 14 kış lastiği lazım elinde olan varmı alırız :) lastik bayilerine sordum kimsenin elinde yok aralık ayına doğru denildi doğru düzgün fiyat bile veren olmadı.. şirket arabasında (minibüs) petlas kullanıyoruz 2 kıştır gayet memnunum kendi aracım içinde aynı marka düşünüyorum fiyatları da çok pahalı değil gibi, bu markadan daha önce kullanan varmı ?

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Yeni araclarda olmadigi icin uretim olmuyordur
Gelecege yatirim

Üst Alt