Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Pirelli cinturato p7 lerde kampanya varmış 250 tl ( 225/45r17) . 50R17 400 den aşağı Yok gibi . 225/45R17 süspansiyon da çok etki ediyormu Süleyman abi , az çok kullanmıştır sın yine . Bide araç üzerin de 50R17 ye göre daha küçük mü durur ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pirelli p7 yi abimin eski aracına takmıştık , ilk başlarda bu fiyata böyle şahane bir lastik çok mantıklı demiştik , ta ki 10bin km sonra lastiğin yol tutuşu bitinceye kadar :)ondan sonra bir daha pirelli almamaya niyet ettik ;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Kendimi bildim bileli Pirelli kötü yorumlarla anılır. Gerçekten bozuk imajı mı var, yoksa hakikaten kötü mü? Bilemedim. Takvimleri harika ama... :p

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Sert lastik ve kendimi bildim bileli bu Pirelli niye var ki zaten derim :p Ürettiği modele göre kalitesi değişiyor sanırım ki lüks spor otomobiller Pirelli ile çalışıyor

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Yabancı web sitelerinde 2017 için yapılan değerlendirmelerde genelde en üst sırada Continental Contiprocontact SSR var, sonra sırasıyla Hankook Optimo H724, Goodyear Eagle LS ve Dunlop Grandtrek AT20 var.

En sessiz lastikde Hankook Optimo H724 seçilmiş

Moderatörün son düzenlenenleri:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yabancı web sitelerinde 2017 için yapılan değerlendirmelerde genelde en üst sırada Continental Contiprocontact SSR var, sonra sırasıyla Hankook Optimo H724, Goodyear Eagle LS ve Dunlop Grandtrek AT20 var.
Ama hangi seri/ebat için böyle acaba, buarada Hankook beğendiğim bir lastik, fiyatına göre gayet iyi

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Kendimi bildim bileli Pirelli kötü yorumlarla anılır. Gerçekten bozuk imajı mı var, yoksa hakikaten kötü mü? Bilemedim. Takvimleri harika ama... :p

imajını takvimle düzeltmeye çalışıyor sanırım abi :p

Sert lastik ve kendimi bildim bileli bu Pirelli niye var ki zaten derim :p Ürettiği modele göre kalitesi değişiyor sanırım ki lüks spor otomobiller Pirelli ile çalışıyor

aksine p7 inanılmaz yumuşak ve konforluydu ilk takıldığında ,zaman geçtikçe taş oldu taş . Deneyimlediğim en sert lastikler bridgestone ve kumhodur

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Pirelli Kumho Toyo Bridgestone Dunlop sert hamurundan dolayı (ya da kısa sürede sertleşmesinden dolayı) hep son tercihimdir.

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Pirelli Kumho Toyo Bridgestone Dunlop sert hamurundan dolayı (ya da kısa sürede sertleşmesinden dolayı) hep son tercihimdir.
Mesela ben aldığım seneki tüm sky 3'ler dunlop lastik ile geliyordu herkes lastik sesinden şikayet ediyordu çünkü lastikler spor ve sert lastikti.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bilgilendirme amaçlı yazayım, İstanbul Maltepe Nokian Bayisinde 205/55/16 Line balans dahil 1000 tl fiyat aldım arkadaşım için, fiyat odaklı farklı bir markaya baktık Hakook Ventus Prime 3 aldırdım, balans dahil 800 tl

IMG-20170408-WA0011.jpg

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Son zamanlarda hankook çok fazla ortaya çıkmaya başladı ve kullanan herkes memnun gibi...

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Suanki piyasada bulunan nokianlar taze 2017 tarihli haankook tarihi nedir ?

Mzd20

Sessiz
Araç Markası
2009 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
arkadaşlar merhaba nasılsınız? bir konuda tavsiyenize ihtiyacım var.
aracım 2009 mazda 6.lastik ebatları 215 50 r17.yazlık lastik almayı düşünüyorum.fiyata göre petlas velox sport pt 741 lastik düşünüyorum.bu lastik hakkında düşünceleriniz nedir.

Üst Alt