Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
tam net hesap yapamadim yakit olarak kargodan az yaktim.
kafa dengi arkadasla yolculuk yaptim ve gayet zevkli gecti hem traveller vs gezdik dolaştik afyondan gecerken patatesimizide aldik
IMG_20170218_225739.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
17 inç jantlardan 16 janta geçsek lastik ölçülerinide 55 yada 60 yapsak ,konfor açısından nasıl bir sonuç elde ederiz ?
Mazda 3 karakteri gereği sert süspansiyona sahip olduğu için bir inç küçültmekle çok bir konfor değişikliği beklemeyin derim, etkisi illaki olur ama bunu ne kadar hissedebilirsin muamma.. Geçiş yapmanız mümkün, 205/55/16

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
kafa dengi arkadasla yolculuk yaptim ve gayet zevkli gecti hem traveller vs gezdik dolaştik afyondan gecerken patatesimizide aldik
Ekli dosyayı görüntüle 13287
Acele etmesen çok daha kolay çözerdik neyse. Jant almaya İstanbul'dan Denizli'ye geliyorsun. 120 km daha yapıp bizi görmeden gidiyorsun onuda yazdım bir kenara ;)

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Acele etmesen çok daha kolay çözerdik neyse. Jant almaya İstanbul'dan Denizli'ye geliyorsun. 120 km daha yapıp bizi görmeden gidiyorsun onuda yazdım bir kenara ;)

saticinin acelesi vardi tasiniyordu.

hanim sikinti yapti yoksa gelecektim ve sende kalacaktim ;)

simdi bekarsin evlenince gorecem seni ;)

mustafayk

Kıdemli Üye
Araç Markası
Subaru legacy
Araç Renk ve Tip
Yeşillll
Ekli dosyayı görüntüle 13287
Bolu dan geçseydn de bi bolu patatesi de ben atardım arkaya;)

saticinin acelesi vardi tasiniyordu.

hanim sikinti yapti yoksa gelecektim ve sende kalacaktim ;)

simdi bekarsin evlenince gorecem seni ;)
Sen pek hanım dan tırsmazdın;)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Hayırlı olsun @kadir senin işi göremedik ya ona üzülüyorum , hatta buraya kadar geldiğinde şehir dışında olmam tanışamamak ve seni ağırlayamamak çok kötü oldu :(
Nasipsiz dayak yenmez, mottosuna güzel bir örnek olmuş bu durum... :D Bence, Kadir acele etti, müsait bir zamana denk getirip hep birlikte güzel vakit geçirip uğurlayabilirdik ama nasip değilmiş... :)

Üst Alt