Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Odun'a kışlık lastik almamız gerekiyor. İyisi olsun parasına bakmayın dediler ;)

En azından oduna nokian alayım diyorum :) WR D3 ve WR D4 arasında ne fark vardır? Takımda 32 tl fark ediyor...

D3 270 TL
D4 278 TL

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Nokian uzmanı Bülent, birazdan aydınlatır bizi... :D

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Noluyor burada :) D4 al keyfine bak, odun da gevşesin biraz

Ben biraz bakındım herkes daha iyi fren mesafesi filan demiş ama odun her ne olursa olsun durmuyor zaten :D :D Kıçı başı fazla dağıtıyor, bu zamana kadar almadık ama riske atıyoruz kendimizi. Malum pek güvenli bir araç değil, 2011 model ama ABS bilem yok :D Yarın onay alıp vereyim siparişi ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
@ezmocesteri diğer konu dağılmasın buradan yazayım. Nokian siparişi verildi odun için, deneyip göreceğiz :)

Ben şahsi aracım için pek düşünmüyorum, 10-15 gün için gereksiz geliyor bana.

Benim civicte nexen kışlık vardı, önceki sahibi hiç kullanmamış bende yazlık lastik alınca arkadaşa satmıştım o lastikleri. Araç fiorino ticari, mecbur kullanıyor. İstanbul içi bişey anlamadım diyor, ama 2 hafta önce Kastamonuya gitmiş kar yağışında, köyün girişine kadar bi kere bile zorlanmadım diyor. Çok memnun kalmış, denk gelirsen sende bi ara test et yorumla bizim için ;)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Herkes tavsiye ediyor valla :)

2.JPG

dr_azoom

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Mps - Power
Suzuki Jımny'de ben nexen marka kullanıyorum sıkıntı yok , daha sky'a kat lastik alamadım , bu gidişle kışı jımny ile gecireceğiz , ama cok keyifli bi makina özellikle arazi ve kar buzda

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Bu nexen in kışlık lastiği bi arkadaşımda var hiç memnun değil bulunduğum yerde kış sert geçtiği için her lastik iş görmüyor böyle kışın sert geçtiği yerler için bence en iyi lastik Lassa iceways hem kar hem buz lastiği ama asfaltta fena ses yapıyor dişleri büyük olduğu için

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Bu nexen in kışlık lastiği bi arkadaşımda var hiç memnun değil bulunduğum yerde kış sert geçtiği için her lastik iş görmüyor böyle kışın sert geçtiği yerler için bence en iyi lastik Lassa iceways hem kar hem buz lastiği ama asfaltta fena ses yapıyor dişleri büyük olduğu için

Kış lastiği konusunda Nokian ın eline su dökebilecek babayiğit yok daha hocam

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Kış lastiği konusunda Nokian ın eline su dökebilecek babayiğit yok daha hocam
Doğrudur abi ben sadece tecrübe ettiğimi söyledim 6 yıldır aynı markayı kullaniyorum ve memnunum onun için değiştirmeye niyetim yok buralardan gitmedigim sürece ama merkezi bi yere gidersem de bu lastiği kullanmam asfaltta aşırı ses yapıyor

Üst Alt