Lastik ve Jant- Fikir Alışverişi

mustafa071987

Sessiz
Araç Markası
2008 -Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Siyah Sedan
Yok be hep böyle alıyorum ben :) Mesela nexen lastik takımını 70 TL indirimle aldıydım :) O ara fiyatta 164 liraydı, şimdi 180 lira olmuş.
Tahminime göre 60 tl imdirimle alacam bende

SM-G360H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lastik konusu bana çok uzak mecra... :)
Abi orjinal teybi aldım bu arada üzerinde çizik bile yok 200 tl ye

SM-G360H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatörün son düzenlenenleri:

emirdede

Katılımcı
Araç Markası
Mazda 6 GH
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Şu falken konusunda beni ikna edinde alim ya :D:D:D225 tl çok iyi fiyat.ben baya araştırdım %90 civarı olumlu dönüşler var marka konusunda...bide ze914 mü iyi ze912 mi tam karar veremedim 4 mevsim kullanımda

Falken

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şu falken konusunda beni ikna edinde alim ya :D:D:D225 tl çok iyi fiyat.ben baya araştırdım %90 civarı olumlu dönüşler var marka konusunda...bide ze914 mü iyi ze912 mi tam karar veremedim 4 mevsim kullanımda

Falken

Şahsen kullanmadım, çevremde tecrübe eden birisi de olmadı maalesef :)

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan

Falken
Kışiıklarım falken ama hiç yorum yapamıyorum, malum kış ayı yol sesi yağmur sesi hepsi içerde fren konısunda şimdilik bişey diyemiyorum

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159

Falken
Aynı yollardan ben de geçtim hocam :) Lastik tamiri yapan bir ustam var, Falkeni ona danıştım. Olumlu konuşmadı. Bilmiyor da olabilir, o da ayrı mesele :D

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
Aklına, bütçene uyan hangisiyse onu al ;)
Katılıyorum

Ben sessizlik anlamında takıntılı olduğumdan dolayı fiyattan önce sessizlik değerine bakıp aldım o ayrı :) Bunun yanında, araba yol tutuşu ve sessizlik anlamında avantajlı ise lastikten yüksek performans almak için dökülen fazla paraya karşıyım ben. %4-5 performans farkı için fiyatın katlanması çok saçma

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Katılıyorum

Ben sessizlik anlamında takıntılı olduğumdan dolayı fiyattan önce sessizlik değerine bakıp aldım o ayrı :) Bunun yanında, araba yol tutuşu ve sessizlik anlamında avantajlı ise lastikten yüksek performans almak için dökülen fazla paraya karşıyım ben. %4-5 performans farkı için fiyatın katlanması çok saçma

Aynen öyle. Sonuçta ralli yapmıyoruz yollarda :D

Üst Alt