Lansmana Özel Outback Subaru Ocak Kampanyası

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Subaru, Outback modelinin lansmanı öncesi Ocak ayı sonuna kadar kampanya başlattı.

Mart ayından itibaren Subaru bayilerinde yerini alacak olan Yeni Subaru Outback için müşterilerden gelen yoğun talep üzerine Kasım ayından itibaren ön sipariş alınmaya başlanmıştı. Marka, yeni modele lansman öncesinde ilk sahip olacak müşterilerine özel bir fiyat sunuyor.

SUV kategorisinde yeni nesil güvenlik anlayışını temsil eden, “EyeSight Sürücü Yardım” teknolojisine sahip CVT şanzımanlı 2.0 litrelik yeni dizel Outback, 31 Ocak 2015 tarihine kadar 156 Bin 990 TL’den başlayan avantajlı lansman fiyatları ile satışa sunuluyor.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Çok güzel görünüyor, maşallah. Dizel kampanyalı fiyat 157 bin, kaç kişi tercih eder acaba diye düşündüm ama haberde yoğun talep olduğu yazıyor.

Mt53

Katılımcı
Harbi 10 numara araç ta ahh şu ötv yok mu.. 2.0 ve üzeri motor sıfır araç alabilmek hayal gibi bişey oldu

mtutun

Üstad
Araç Markası
2018 Subaru Levorg
Satışa çıktığında göreceksiniz ne kadar yoğun olduğunu? Ben Subaru XV'de gördüm lansmana özel kampanyayı en ful aracı 90'a verdiler. Bu kadar kur ve vergi artışı ve 3 yıl sonra bugün 80 bin TL o araç. Her ikisine de sahip olmuş bir insan olarak, CX5'in üstüne 35 verip alacağım bir araç değil. O fiyata BMW 3.20d x-drive var 2014 model veya 2014 BMW 5.20i.

1.6 turbo dizel ve 1.6 turbo benzinli olmadıkça satışlar yoğun olmayacak.

Çok güzel görünüyor, maşallah. Dizel kampanyalı fiyat 157 bin, kaç kişi tercih eder acaba diye düşündüm ama haberde yoğun talep olduğu yazıyor.

Üst Alt