Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Land Rover ve Mini Taşıyan Gemiden Sevk Edilen Hasarlı Araçlar

Konu, 'Gündem' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Son dönemde 0 km otomobilleri dahi ekspertiz yaptırıp teslim almayı tercih eden müşteriler artmaya başladı. Bu durumu haklı gösterebilecek bir video geçtiğimiz günlerde internete sızdı. Videoda muhtemel bir fırtına sonrası zorlu bir yolculuktan çıkan yük gemisinden tahliye edilen hasar almış Land Rover ve Mini markasına ait otomobiller görülüyor. Bu tip durumlarda hasar alan otomobiller defolu ürün olarak alıcıya bilgi verilmek kaydıyla satılabiliyor ancak ülkemizdede benzer örneklerine rastladığımız ve firma tarafından hiçbir bilgi verilmeksizin defolu halde satışı gerçekleşen otomobiller de maalesef olabiliyor. Ülkemize Land Rover ve Mini marka otomobiller Borusan Otomotiv Distribütörlüğünde getiriliyor.

Land Rover ve Mini taşıyan gemiden sevk edilen hasarlı otomobiller

2. mesut taşdemir

mesut taşdemir Katılımcı

Bu araçların hepsi hurda olacak diye biliyordum ben. Olası elektrik arızasına karşı

3. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Güzel bilgilendirme olmuş Teşekkürler Kerim abi

Bir arkadaşım 0 aldığı Hyundai Accent'inin bir kapısında komple boya çıkmıştı, hatasız olarak satmak istediğinde talip olan expertiz yaptırınca durum ortaya çıkmıştı. Araştırma sonucu bayi tarafından; kapılar farklı zamanlarda monte edilmiş, boya farkı ondan dolayı olduğu söylenmişti :nea:

4. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Konuyla ilgili bir video aklıma geldi ama bulamadım...

Vakti zamanında Mazda sevkiyatı yapan Mazda yüklü gemi alabora oluyor ve içinde bulunan bilmem kaç bin Mazda kısmen hasar görüyor... Sigorta hasarı karşılayıp bütün Mazda'ları alıyor ve işe yarayacak olanları ikinci el olarak satmayı planlıyor, bunu öğrenen Mazda yetkilileri bu planı kabul etmiyor ve hasar gören "sıfır" Mazda'ları hurda makinalarında presleyerek tüketime sunulmasını engelliyor...

5. emytoget

emytoget Aktif

Araç Markası:
    Peugeot 106 - 1994
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz - 3 kapı
    Pres mi ben kullanırdım onları:-( yazık yaw..

6. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    O video sonrasında da; bu muhabbet dönmüştü... O0

7. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Bu hasarli araçları boyama yıkama yağlama sonrasında satma işini ford çok iyi yapiyor..çok fazla canlı örnek duydum..bir tanesine şahit oldum..hatta artık insanlar sıfır araç teslim alırken yanlarında usta ve boya kontrol aletleriyle geliyorlar..

8. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Nissan bunu son dönemde yaptı ama dolu hasarlı olduğunu müsterilere duyurdu..

9. domestos

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    "Çıtır Hasarlı" :p

10. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz
    Haa birde inşallah sadece dolu hasarlılari satıyorlardır böyle nissanda bazılarıni bu şekilde yapıp birazinida yaptırıp sıfır diye sattıysa vay haline..

Sayfayı Paylaş