Lamborghini Urus 2018’de Geliyor

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
Lamborghini, crossover modeli üreteceğini resmen açıkladı. Konsept model Urus Sant’Agata’da üretilecek. Hedef pazar olarak ise Çin, Almanya, Rusya, Amerika ve İngiltere planlanıyor.

Eğer herşey beklendiği gibi giderse, tasarlanan bu crossover model 2018’de piyasaya sürülecek ve yıllık 3 bin adet satış hedeflenen rakam olarak belirtiliyor.

Üretime ayak uydurmak için, Audi, Lamborghini ve Volkswagen, yeni antrepo, üretim birimleri, fabrikalar ve araştırma/geliştirme merkezleri inşa etmek adına “yüz milyon euro”luk yatırımlar yapacak.

Bir söyleşide, Lamborghini müdürü ve CEO’su Stephen Winkelmann, “Bu, Lamborghini ailesindeki bütün fertler için büyük gurur kaynağı. Üçüncü bir modelin üretimi, şirketimizin istikrarının ve sürekli büyümesinin bir nişanesi olarak açıklanabilir. Bu da bizim için yeni bir dönemin başlangıcı anlamına gelmektedir. SUV modelimiz olacak olan Urus, değerlerimize bağlılığımızdan ötürü İtalya’da Sant’Agata Bolognese’de üretilecek.”

GDRk8f.jpg

8Gy5AE.jpg

Rn2u56.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Ön taraf Porche olmuş, arka taraf güzel aslında ama biraz basık olsaymış hoş olurdu, beğenmedim.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Klasik Lambo üretimine devam etseler iyiymiş... Beğenmedim.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Ne gerek vardı böyle bir modele diyecem iç sesim zaten senin için üretilmedi diyecek :) beğenmedim..

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bense çok beğendim. Nedense yere yakın araçları sevmiyorum, yüksek araçları daha çok seviyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Bense çok beğendim. Nedense yere yakın araçları sevmiyorum, yüksek araçları daha çok seviyorum.

Yükseklik konusunda hem fikiriz fakat bu başka bir şey olmuş... Siyah olsa; hamam böceği benzetmesi bile yapılabilirdi...

Alaşım jantların büyüklüğü tamam ama her şey üst tarafın fukaralığında bitiyor, arka tarafa verilen kaslı görünüm havası da, besili tavukları çağrıştırıyor...

.....

Yeter artık; vurmayın adam öldü. :D

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
:D Benzetmeler harika ya :D

Vw beetle da bböcekti ama beğenilen bir araç oldu :) değişimler tepkiyle doğar

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Tosbiği sevemedim ben... İkinci nesil abisi daha güzel gelir bana...

eylgQHG4j

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Abi benimde yaram deşildiği için paylaşıyorum... Çocukluğumda 1976 modeli vardı bizde...

Cır cır cır çalışan motoru, otobüs hissi veren vites kolu ve direksiyonu, ağır abi takılan kayar tek orta kapı...

De gidi deee :)

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Ya bunun tasarımcısı kör mü oldu ne bu hiç lamboya benzemiyor önden porsche arkadan herneyse falan fıstık ortaya karışık salata :)

Üst Alt