Lada Niva Yeniden Yollara Dönüş Yapmaya Hazırlanıyor

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
pQB7N9.jpg

Efsane Lada Niva,yeniden yollara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Lada'nın efsane dört çeker modeli Niva,2015 ya da 2016 yılında tekrardan yollara dönmeye hazırlanıyor.Yüksek denge kabiliyeti ve dayanıklılığı ile kendine hayran bırakan Lada Niva,30 yıldır yollarda bulunuyor.

Dinamik amortisötleri,16 inçlik jantları,yedek lastikleri,emniyet kemeri uyarı sistemi,gündüz farları,ABS ve Bas sistemleri,servo direksiyonu,atermal camları,off-road sürüş modu,ayarlanabilir direksiyonu olan Lada Niva'nın Türkiye satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Fakat Lada Niva'nın Rusya fiyatının 25.000 TL dolaylarında olduğunu düşünürken,vergilerle birlikte Türkiye'de bu rakamın 45.000 - 50.000 TL civarlarında olabileceğini söyleyebiliriz.

ADHnu2.jpg

8gqbd4.jpg

v6dnEQ.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Tam bir klasik, ülkemizde çokça görmeye alışkınız, devamı gelecek sanırsam.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Fiyat nedeniyle pek tercih edilir nitelikte olmaz diyorum... Ama 30 bin civarında gelirse, milletimiz ihtimam gösterir... :)

hus3yn

Katılımcı
bence de günümüz şartlarına uygun üretilirse fiyatı da 30 bin lira civarında olursa tercih edilir...

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Anaaaaa nivaaaa....İşte ruhu bozmadan devam etmek bu olsa gerek fakat birazdaha modernleştirmek fena olmazdı mercekli tombul farlar iç dizaynda daha şık bir torpido mesela...

msone26

Katılımcı
Araç Markası
Scenic 4+1 E. Banyolu
Araç Renk ve Tip
Siyah MPV
Oldum olsa tır veya kamyon haricinde yuksek arabayı sevemedim gitti

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
1.5 dci motor olsa üzerinde valla billa ömürlük olur :)

Üzerindeki benzinli motora, Lpg illetini bulaştırma, 1.5 dci'den daha uzun ömürlü olur... ;) Bizde dizel yakıtı, çamur gibi, dizel kullanıcısı da direksiyon şoförü olduğu sürece o motorun ömrü kısıtlıdır... ;)

meriç

Katılımcı
Araç Markası
2001 Premacy 1.8 AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı, SW
Fiyat nedeniyle pek tercih edilir nitelikte olmaz diyorum... Ama 30 bin civarında gelirse, milletimiz ihtimam gösterir... :)

Abi bu araba 45-50 bandında olursa yok satar emin ol! 92-93’lerin temizleri 20 lira

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

romulus

Aktif
Araç Markası
Sephia
Araç Renk ve Tip
Sedan
2,5 yıl önceye göre yüzde yüz fakirleştik meriç, rakam güncellemesi yaparak 60 bin diyelim... :)
Lada kendi pazarini Daciaya kaptirali çok oluyor abi. Bundan sonra bana kalırsa imkansız bizim pazarda tutulması. Tek tük nerdeyse şahıs bazlı firmalar getirip meraklısına satar. Sonrada yine çekilir Türkiye'den, daha önce olduğu gibi.

Üst Alt