Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Lada Niva Yeniden Yollara Dönüş Yapmaya Hazırlanıyor

Konu, 'Lada' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz

Efsane Lada Niva,yeniden yollara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Lada'nın efsane dört çeker modeli Niva,2015 ya da 2016 yılında tekrardan yollara dönmeye hazırlanıyor.Yüksek denge kabiliyeti ve dayanıklılığı ile kendine hayran bırakan Lada Niva,30 yıldır yollarda bulunuyor.

Dinamik amortisötleri,16 inçlik jantları,yedek lastikleri,emniyet kemeri uyarı sistemi,gündüz farları,ABS ve Bas sistemleri,servo direksiyonu,atermal camları,off-road sürüş modu,ayarlanabilir direksiyonu olan Lada Niva'nın Türkiye satış fiyatı ise henüz açıklanmadı.

Fakat Lada Niva'nın Rusya fiyatının 25.000 TL dolaylarında olduğunu düşünürken,vergilerle birlikte Türkiye'de bu rakamın 45.000 - 50.000 TL civarlarında olabileceğini söyleyebiliriz.

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Tam bir klasik, ülkemizde çokça görmeye alışkınız, devamı gelecek sanırsam.

3. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Fiyat nedeniyle pek tercih edilir nitelikte olmaz diyorum... Ama 30 bin civarında gelirse, milletimiz ihtimam gösterir... :)

4. hus3yn

hus3yn Katılımcı

bence de günümüz şartlarına uygun üretilirse fiyatı da 30 bin lira civarında olursa tercih edilir...

5. faroz_52

faroz_52 Aktif

Anaaaaa nivaaaa....İşte ruhu bozmadan devam etmek bu olsa gerek fakat birazdaha modernleştirmek fena olmazdı mercekli tombul farlar iç dizaynda daha şık bir torpido mesela...

6. msone26

msone26 Katılımcı

Oldum olsa tır veya kamyon haricinde yuksek arabayı sevemedim gitti

Sayfayı Paylaş