Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kurt Yürüyüşü....

Konu, 'Tarih - Kültür' kısmında faroz_52 tarafından paylaşıldı.

1. faroz_52

faroz_52 Aktif

KURT YÜRÜYÜŞÜ !
    Önde sürünün en zayıf, hasta 3 kurdu gider. Pusuda ilk onlar ölecekler! Diğer görevleri de arkadan gelenler için karda ilk yolu onlar açarlar.
    Ardından en tecrübeli 5 savaşçı kurt gider.
    Ortada 11 “dişi kurt” korunma düzeninde yürürler. Dişileri, sürünün arkasından sorumlu 5 deneyimli savaşçı kurt izler.
    En arkada sürüden mesafeli olarak yürüyen ise sürünün lideridir…
    O, sürekli olarak sürünün tamamını görmeli, izlemelidir.
    Sizce de çok etkileyici değil mi ?
    Liderlik en önde gitmek değil en doğru şekilde ilerlemek tir.
    Önde olanlar dikkat... Bazen hiç anlam vermediginiz bir şekilde en öne çıkarılıp anlamsız değer verilmeye baslandiysaniz. Bu yazımı hatırlayın. Önde olmanız başarılı olduğunuz anlamına gelmez. İlk olumsuzlukta Harcanır gidersiniz..

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Nereden esti Enes hayırdır :D

3. faroz_52

faroz_52 Aktif

Önden yürüyen varsa didim :)

4. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bunula ilgili resimde vardı sanki

5. faroz_52

faroz_52 Aktif

Var var olmamı

6. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Piyade gibi ilk harcanan olursun yani

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Günümüzde yaşanılanları düşününce, güzel bir konu olmuş Enes...

Önde yürüyenler ve önde olduğunu zanneden alıklar iyi düşünsün ne diyelim.

8. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Güzel bir bilgi,yalnız bu bilgi olumlu işlere de yorulur,olumsuz işlere de...
    Olayına göre; önden gidenler kendilerini feda etmişler de denilebilir,salaklık etmişler de denilebilir.

9. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Kurt deyince aklıma geldi,yazayım.Öncelikle şunu belirteyim hem vallahi hem billahi ve maalesef hiçbir siyasi görüşüm yok.Solcu arkadaşımın anlattığı mantıklı şeyleri de tasvip ederim sağcı arkadaşımın da.Sol görüşlü birinin canına kast edildiğinde de lanet okurum sağcı birinin de.Yalnız her iki tarafta da gördüğüm bişey var.Ölen kişi kendi görüşlerinden değilse o kişinin ölümü sanki mübahmışçasına haklı nedenler bulmaya çalışmaktalar.Ve körü körüne kendisini ait hissettiği siyasi grubun her yaptığını kesin doğrudur mantığıyla kabul ediyor ve bunu kabul ettirmeye çalışıyorlar.
    Bir insanda olması gereken en önemli duygu vicdan.Ya insanların beyinleri öyle bir yıkanmış ki gözleri olayları o şekilde görüyor,ya da millet olarak vicdansızız.
    Kurt deyince aklıma nerden geldi; onu da siz bulursunuz.
    Bu yazının 2.bölümü olacak.Şu sıralar aklımı kurcalayan şeyler var ve sizin fikirleriniz benim için önemli...

10. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Aynı düşüncedeyim

11. faroz_52

faroz_52 Aktif

Siyaset olsun diye paylaşmamıştım ama yazdıklarında malesef doğru...Garajda fanatiklik ile alakalı konulara yazmak yada başlık açmak istemiyorum...Siyaset tarafcılık takımcılık ağzımızın tadını bozuyor...Herşeyi konuşalım muhabbet edelim tartışalım ama bu konulara girmeyelim diyorum...Girmek isteyen zaten girer kendi fikrim bu şekilde...

12. incirinaltı

incirinaltı Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda3 Powersense
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı-Sedan
    Senin siyaset olsun diye paylaşmadığını biliyorum.Gerçekten kurt kelimesinden aklıma geldi ve üzülmüştüm.Son yazımın senin yazdığınla hiçbir alakası yok(keşke belirtseydim) ve ilginç olan benim yazdıklarımın da siyasetle alakası yok.Siyaset yapabilecek bilgi birikimim de yok,hiç merak sarmadım.Senin dediğin gibi fanatiklik ağız tadını bozuyor.Çünkü fanatiklik gözlerin kör, yüreklerin vicdansız olmasına neden oluyor.İçimdekileri dökmek kelimenin çağrışımı nedeniyle senin konuna denk geldi.Yazının 2.bölümü olacaktı ama ağzımızın tadı kaçar belki endişesiyle yazmayacağım.

13. faroz_52

faroz_52 Aktif

Hemfikiriz abi sıkıntı yok :)

Sayfayı Paylaş