Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Mazda 626 dizel
Satan kişi Mustafa hocamın aldığı xedos un sahibi gibi geldi bana,

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...akyajli-kasa-dizel-626-ankara-516025952/detay
İlk 3 fotoya bakınca bu araca benzer yandan yemiş bir araç vardı dedim kendi kendime bir iki foto ileriye bakınca hafızam iyiymiş dedim :)

Bu araca benzer (makyajlı, dizel ve mavi) 2-3 yıl önce ilanda görmüştüm aynı araç bir süre sonra kazalı olarak resimleri güncellendi. Yüzde 99 bu araç. Kazası büyük diye hatırlıyorum, tavsiye etmem kupon bir araç değil :)

Edit; satıcı boyayı kendim yaptım demiş. Araç 2 defa komple boyalıda olabilir. İyi expertiz yaptırmak gerek şahsi düşüncem

skyline

Fedakarlık yoksa, zafer de olmaz.
Araç Markası
'99 Mazda 1.8 323F GT
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri HB
Usa Civic ( Türkiye’de az bulunur. Gümrük girişli bir de yeşili bar İzmir’de )
F76518CD-713A-43C5-8B4F-84769B826E0C.jpeg

Rcm

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Impressive AT
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Hatcback
https://www.sahibinden.com/ilan/vas...ireden-2012-mazda-3-otomatik-508047178/detay/

merhaba arkadaşlar, doğru yere yazmışımdır umarım. Eklediğim araç hakkında yorum ve önerilerinizi alabilir miyim. Ederi nedir sizce
Kazaya ait fotoğraflar da var diyor. Araç da temiz ve güzel duruyor km de aşırı yüksek değil. Model de 2012. Bence gayet ideal bi rakam olmuş. 55bin için pazarlık edilip gönül rahatlığıyla binilebilir.

Not: Ön tampon değişik olabilir bilgin olsun :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hatırlıyomusun bi tane daha vardı...
Yeşil guzuyu sana vermeden önce talip olduğum 97 yada 98 vardı. Siyah, ilk sahibinden 2015 Eylül Ekim gibi 18.750 ye verdiler ilandan bir kaç gün sonra.

Ara ara düşen siyah Xedos'lar oldu ama hepsi tıraşşş

Şifreli konuşmayalım lütfen.. :)
Guzu güzelmiş bu arada... ;)
626'cılar anlamaz, amiral gemisi sahipleri anlar ancak, çünkü mors alfabesi ile gonuşuyok :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
çok etkilendim gayet iyi görünüyor :ssrtcbya: el frenide ayaktanmış şimdi öğrendim :eek:

Bayraktar

Doğayı Sev Xedos'u Öp!
Yönetici
Moderatör
Araç Markası
Xedos 9

İlana düştüğü andan itibaren RC aşkım yeniden depreşti. :asik:
Sonra tabeladaki 5,75 benzin fiyatını görünce otur yerine kaşınma dedim kendi kendime... :D Belki bir gün Arabistan'daki büyük büyük dedelerim falan ölüp bana oralardan üç beş kırıntı da olsa miras kalırsa kesinlikle bir tane bundan alacağım ve hafta sonları sevip, okşayacağım onu. :koptum: Sonra forumdan kimin düğünü, ne bileyim çocuğunun sünneti, asker uğurlama falan olursa ücretsiz, deposu tam dolu olaraktan hizmetine tahsis edeceğim. @Oğuzhan 'ın düğününe yetiştiremedik belki çocuğuna inşallah... :cool:

Bu arada ilk defa konsol gösterge kısmı sağlam bir 929 gördüm. Gerçi bunda da 4 tane kamufle edilmiş vida var. Bu çerçeve de bizim bardaklıklar gibi çok çabuk dökülen bir parçasıymış vesselam...

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1998 Renault Scenic
Araç Renk ve Tip
Mavi
İlana düştüğü andan itibaren RC aşkım yeniden depreşti. :asik:
Sonra tabeladaki 5,75 benzin fiyatını görünce otur yerine kaşınma dedim kendi kendime... :D Belki bir gün Arabistan'daki büyük büyük dedelerim falan ölüp bana oralardan üç beş kırıntı da olsa miras kalırsa kesinlikle bir tane bundan alacağım ve hafta sonları sevip, okşayacağım onu. :koptum: Sonra forumdan kimin düğünü, ne bileyim çocuğunun sünneti, asker uğurlama falan olursa ücretsiz, deposu tam dolu olaraktan hizmetine tahsis edeceğim. @Oğuzhan 'ın düğününe yetiştiremedik belki çocuğuna inşallah... :cool:

Bu arada ilk defa konsol gösterge kısmı sağlam bir 929 gördüm. Gerçi bunda da 4 tane kamufle edilmiş vida var. Bu çerçeve de bizim bardaklıklar gibi çok çabuk dökülen bir parçasıymış vesselam...
Bu gemiyi yanaştıracak liman lazım bir de. Ama şaheser gibi birşey. İnşallah nasip olur. Benim MX5 gibi platonik bir aşk bu...

Üst Alt