Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mersinde bir cx5 ile anlaştım gibi, yani aracı Istanbul'a sevk ederiz oradan alırsınız dediler. Onay verdim onlardan dönüş bekliyorum, hayırlısı ise sonunda bir cx5 sahibi olacağım. Ancak işin ilginç kısmı benim Renegade'i cuma günü ilana koydum, cumartesi saat 12:00'de telefonda birisi ile anlaştım 14:00'de geldi, anlaştık, haftaiçi gelip aracı alacak. Çok şaşırdım bu denli hızlı satılmasına. 1400'den fazla kişi ilana bakmış.
Fiyatı uygundu zaten,hayirli olsun iyi etmissiniz.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
1 yıl önce ilk sahibinden ilana düşüp bir kaç gün içinde 18.750 ye bir okul müdürü tarafından alınmıştı. Ben niyetlendim ama o zaman 626'mı satışa koyana kadar Xedos satılmıştı

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mazda-acil-ihtiyactan-satilik-331646407/detay

Şoför koltuğu liğme liğme olmuş, komple yeni döşeme yaptırsan 3 bin gider , ıvır zıvır da 1000 tl tutsa..18 e alsan uzun dönem kullanıcam desen olabilir ama..

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Şoför koltuğu liğme liğme olmuş, komple yeni döşeme yaptırsan 3 bin gider , ıvır zıvır da 1000 tl tutsa..18 e alsan uzun dönem kullanıcam desen olabilir ama..
Koltuğu farkettim abi, birde jantlardaki göbeklerin 2 tanesi yok olmuş. Eski sahibi tekine 200 lira verip getirtmiştim dedi. Arka tampondada sürtmeler var. Şuan ki sahibi araca karşı çok ilgili değil sanırım. 18'de verilmez buna...

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Şans bi ara denk gelecek Hakan,2 hafta sonra Adapazarı'ndayım, denk getirirsem oradaki xedos a bakarım...inşallah :)
Tamam abi belki ben senden önce bakarım :)

Pazartesiden itibaren 10 gün izne ayrılıyom, 2 günlüğüne Bolu'ya yakın denize yakın ve havuzu olan bir otel bakıyom, Adapazarı yakın ama netten uygun fiyatlı bir yer bulamadım, varmı tavsiyen :)

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan

incirinaltı

Aktif
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Mersinde bir cx5 ile anlaştım gibi, yani aracı Istanbul'a sevk ederiz oradan alırsınız dediler. Onay verdim onlardan dönüş bekliyorum, hayırlısı ise sonunda bir cx5 sahibi olacağım. Ancak işin ilginç kısmı benim Renegade'i cuma günü ilana koydum, cumartesi saat 12:00'de telefonda birisi ile anlaştım 14:00'de geldi, anlaştık, haftaiçi gelip aracı alacak. Çok şaşırdım bu denli hızlı satılmasına. 1400'den fazla kişi ilana bakmış.
Mersinde 2 ilan var beyazı mı aldınız siyahı mı

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME
Hakan bu yerlere sırf deniz için gideceksen hiç uğraşma, evde ayaklarını leğene sok daha iyi derim... Kaç gel bu taraflara ne işin olur Karadeniz'de yahu... :)
Abi bende istiyorum ama vakit yok ya, kayınçonun düğünü var esas izin alma sebebim o...

Yba

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5 (2015)
Arkadaşlar nasip ise benim araç çarşamba günü gelecek, kısmet o günde çok yoğunum :) Aracı Mersin'ki Mazda bayisinden alıyorum, İstanbul'da ki ikinci el satış yapan bir bayileri üzerinden işlemleri yapacağız. Araç kendileri tarafından ekspertiz garantili. Ama yinede ekspertiz yaptırmak gerekir gibi, bu işi ne kadar sürer, birde onların yakınında olan ekspertiz yerine güvenilir mi :)

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Yetkili servis bunun sorumluluğunu alıyor sonuçta güvenilir tabi. Bu işlem yarım saat anca sürer tahminimce

HakanEMRE

Aktif
Araç Markası
2004 - HONDA ACCORD
Araç Renk ve Tip
FÜME

Üst Alt