Alınık Kupon Araçlar - ''Ortak Konu''

immmir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda 3 Touring D
Araç Renk ve Tip
Kristal Beyaz-Sedan
En azından hafta sonu aracı olarak bile alınabilir.

hagakure

Aktif
Araç Markası
2004 Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Şampanya-Sedan
Önce "yok artık bu kadar da yanlışlık olmaz" dedim ama öyle bir model üretilmiş..Veli haklısın bence bu fiesta nın en çirkin ön tasarımı ben buna "ağlak surat" diyorum..

yakup

Aktif
Araç Markası
2009 - Mazda 6
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Exclusive
Sabah sabah hiç güleceğim yoktu, araç çıkmacıdan alınan parçalarla toplanmış gibi :D

Yba

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5 (2015)
Teşekkürler, bakıyorum bir süredir, bir ara dolu ilan vardı nedense şimdi çok azaldı. Bu araç kazalı gözüküyor iki kapısı boyalı, kazalı olduğu için daha düşük fiyat beklerim. Belki hafif sürtmedir ama belirtilmemiş. Aynı yerde kazasız olanı var 133 demişler, 120 civarı Mersin'de var, Orayada gitmek sorunlu, gideceğim araçta bir sorun çıkacak falan, şimdilik avcı konumda bekliyorum

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Bu fiesta görünümlü mazdadan özellikle ortadoğuda çok varmış, bir ara fazlaca araştırmıştım.

Yba

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5 (2015)

Bu arkadaşlar 16.000km'de ki deri koltuk vs bir sürü özelliği olan Jeep Renegade'i takas saymak için üzerine 65.000 vermemi istediler. Allah akıl fikir versin dedim, acaba kaç ay o araç ilanda kalır. Ben dün akşam Renegade'i ilana koydum bakan sayısı 1.000'i, favoriye ekleyen 12'yi geçti. 2 kişi 80'e indirmemi istedi, 1 kişi çek ile alabilirim dedi. İlk 24 saat içinde. kazalı cx5 için üstüne 65.000 eklenmesinin istenmesine akıl tutulması yorumu yapıyorum, doğrudan Mazda'ya gitsem sıfırı için 65.000TL fark istemezler

Eray

Katılımcı
Araç Markası
1994 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Bordo - Hatchback
Bu arkadaşlar 16.000km'de ki deri koltuk vs bir sürü özelliği olan Jeep Renegade'i takas saymak için üzerine 65.000 vermemi istediler. Allah akıl fikir versin dedim, acaba kaç ay o araç ilanda kalır. Ben dün akşam Renegade'i ilana koydum bakan sayısı 1.000'i, favoriye ekleyen 12'yi geçti. 2 kişi 80'e indirmemi istedi, 1 kişi çek ile alabilirim dedi. İlk 24 saat içinde. kazalı cx5 için üstüne 65.000 eklenmesinin istenmesine akıl tutulması yorumu yapıyorum, doğrudan Mazda'ya gitsem sıfırı için 65.000TL fark istemezler

İkinci el piyasası gerçekten de dengesiz.Kim kime ne tutturursa gidiyor.Başka bir yere bakın derim.O fark verilmez dediğiniz gibi.

Yba

Sessiz
Araç Markası
Mazda CX-5 (2015)
Mersinde bir cx5 ile anlaştım gibi, yani aracı Istanbul'a sevk ederiz oradan alırsınız dediler. Onay verdim onlardan dönüş bekliyorum, hayırlısı ise sonunda bir cx5 sahibi olacağım. Ancak işin ilginç kısmı benim Renegade'i cuma günü ilana koydum, cumartesi saat 12:00'de telefonda birisi ile anlaştım 14:00'de geldi, anlaştık, haftaiçi gelip aracı alacak. Çok şaşırdım bu denli hızlı satılmasına. 1400'den fazla kişi ilana bakmış.

Üst Alt