Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Köpek Savar

Konu, 'Alışveriş' kısmında ahmoztrk tarafından paylaşıldı.

1. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Arkadaşlar iyi günler herkese,

Ben köpeklerden fena halde korkarım. Yolda giderken görsem yolumu değiştiririm, başka sokaklara dalarım. Neyse bizim kurumun bahçesinde epey miktarda köpek bulunuyor. Bir arkadaşıma geçenlerde bir kaç tane birden saldırdılar. Bu arkadaşta bir adet internette köpek savar bir cihaz almış. Bugün yemek çıkışı şunu bana bir göster dedim ve kendimize bir köpek bulup yanına yaklaştık. Arkadaşımın düğmeye basması ile köpeğin topuklaması bir oldu :) Acayip hoşuma gitti bir adet alacağım inşaallah. Benim gibi köpek fobisi olanlara duyurulur. Çok işe yarıyor. Zaten ava filan da çıkıyorum. Ne olur ne olmaz. :)

2. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Bende görmüştüm böyle bir ürün. Düşüncem şu bir zaman sonra köpekler bağışıklık kazanabilir mi buna ? Baktı bir şey olduğu yok kaçmayabilir mi? Yaka paça götürmesin sonra :p

3. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Zannetmiyorum öyle bağışıklık filan olacağını. Bizim duyamadığımız oranlarda sesler çıkıyormuş. Baya rahtsız oluyorlar bu sesten anlaşılan.

4. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Çünkü bir arkadaşım köpeği çok havladığı için komşular rahatsız olmasın diye bu tarz bir ürün aldı. Köpeğin havlamasını önlüyormuş mantık aynı sanırım bizim duymayacağımız frekansta bir ses dalgası yayıyor. 1 hafta işe yaradı sonra aynı tas aynı hamam :D

5. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Sonra aynı tas aynı hamam konumuna gelirse, vay köpek savarı kullananın haline o zaman

Abim de bir tane almış, geçen muhabbeti oldu denedin mi dedim, cesaret edemedim diyor ya işe yaramazsa

6. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Evet. Bu yönü var birde ama o köpekle aynı evde yaşıyorsan hayvan ne yapsın :) Zevk almaya bakıyor besbelli :)

Bu olayı gözümle gördüm bugün, sokakta ya da kırda karşılaştığın zaman faydası olur diyelim.

ULTRASONIC DOG REPELLER ( TJERAC PASA )

7. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Ava giden birisinin köpek korkusunun olması hayli ilginç geldi bana... ;)

8. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Denesin işe yarıyor, tabi aldığı ürün fabrikadan hatalı çıkmadıysa. Çünkü o çıkardığı sesi sen duymuyorsun :)

9. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Abi bizimki balık avı :)

10. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Sen o zaman Köpek Balığından da korkuyorsun desene... :p

11. ahmoztrk

ahmoztrk Katılımcı

Aynen öyle abi mazallah ısırır filan

12. hakan_emre

hakan_emre Aktif

Araç Markası:
    Renault - Twingo
    Araç Renk ve Tip:
    Su Yeşili-HB Coupe
    Tv'de, haberlerde zaman zaman gösteriliyor bu aletler.

Geçen aylarda köpekler tarafından öldürülen güvenlik görevlisinde böyle bi alet olsa şimdi belki hayatta olabilirdi

Böyle meslek grupları için önemli bir cihaz bence

Bizede lazım böyle bir cihaz değilmi @batu41

Sayfayı Paylaş