Mazda 3 BL (2009-13) Komple İç Temizliği - İzolasyon (Traktörün Yeniden Doğuşu Vol.2)

ÖnderKar

Kölgelerin gücü adına!
Araç Markası
2016 - Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Makine şeysi - Sedan
Harbiden işi gücü bırakıp bi dene garaj mı açsak ne yapsak; Murat'a hocam alım-satım sorumlusu:harika:; Kadir, joker, her türlü teknik mevzuya koştururuz, kafamız rahat :D; Bülent başkan halkla ilişkiler :cool:; Kerim'e yazılımları mevzularını iteleriz :D; Süleyman hocam AR-GE sorumlusu :okyrm:; Mustafa lojistik daire başkanı, adam zaten yerinde duramıyor :D; Veli hocam personel sorumlusu :cool:; eh ben de bir işin ucundan tutam, kasada duram bari ne yapam :islik:

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Harbiden işi gücü bırakıp bi dene garaj mı açsak ne yapsak; Murat'a hocam alım-satım sorumlusu:harika:; Kadir, joker, her türlü teknik mevzuya koştururuz, kafamız rahat :D; Bülent başkan halkla ilişkiler :cool:; Kerim'e yazılımları mevzularını iteleriz :D; Süleyman hocam AR-GE sorumlusu :okyrm:; Mustafa lojistik daire başkanı, adam zaten yerinde duramıyor :D; Veli hocam personel sorumlusu :cool:; eh ben de bir işin ucundan tutam, kasada duram bari ne yapam :islik:

Sen de makine şeysi olursun :D

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bitti ama bende bittim bugün yardıma gelen @Murat abi ve @Ebubekir e teşekkür ederim.

Öyle resim falanda çekmedim @Murat abinin kendi araçındaki resimler vardı detaylarıda vardı resim çekmeye gerek duymadım.

2.5 top bitü yetmedi ama 3 top olsa yeterdi 20x10 olandan
Kullandıgım sunger 10 adet olursa yeter bizde 9 adet vardı bagaajda açık kalan yerler oldu.
2 tane bez bant bitirdik.
Anfi için + kablosunu çektim.
Panzot sökülmüşken baagaja led aydınlatma yaptım
Bardaklık içi led için kablosunu çektim ledi alınca takarım.
Sökülen herşey yıkandı bkalım su faturası nasıl olacak
Koltuklarım temizdi sadece çocuklardan kaynaklı lekeler vardı carpetle sprey şişe ile sıkıp fırçaladım halı yıkama makinesi ile çektim çıkan suyun pisliği beni şaşırttı çok pisti.
Pedal setimizi taktık.

Not; belimiz ağırıyor çok ter döktüm su içmeye doyamıyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Ellerine sağlık Kadir, yorulduğuna değecek uğraş ve emek vermişsin, güle güle kullanmak nasip olsun.

MutluTEKİR

Aktif
Araç Markası
2010 Mazda3 125000km
Araç Renk ve Tip
Granit Gri - Sedan
Bi boş yer bulayım, BM ses yalıtımı başlığını görebilirsiniz :)
@ÖnderKar garajdan çok iyi ar-ge takımı çıkar bence, herkesin ayrı bir bakış açısı, bilgisi ve yeteneği var maşallah :)

Yol sesi yalıtımı gayet yeterli gibi. Ama iyi bir rüzgar sesi yalıtımını istiyor. 2. Fitil uygulaması, orjinal fitilin içine 7 mm çapında o şeklinde kauçuk sünger geçirilebilir.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

süleyman46

Aktif
Araç Markası
159
@kadir harika işlere imza attınız yine maşallah. Çatal tuning ekibinde yer almayı öyle isterdim ki.. kısmet... Sonuca etkisini detaylı şekilde istiyorum :)

Bu arada,benim arabada ön çamurlukların içi senin de bahsettiğin gibi boş. Denemelik gazete doldurdum, rüzgar sesi ciddi oranda azaldı. Ses var ama çok cılız ve rahatsız etmiyor. Kalıcı olarak bu meseleyi nasıl çözebiliriz, nasıl bir malzeme kullanırız tavsiyeniz nedir?

Üst Alt