Koltuk Kılıfı ve Deri Döşeme (Tavsiye - Temizlik -Bakım)

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
Bu başlık altında kılıf ve deri döşeme hakkında fikir alışverişinde bulunabiliriz. Kullandığımız ve tavsiye edebileceğimiz markaları veya özel üretim yapan atölyeleride bu konu altında konuşabiliriz.

Ben konua giriş yapayım. Aracıma deri döşeme düşünüyordum ama bu araca o kadar masraf etmeye değmez gibime geliyor. Piyasada lantise özel kılıfta olmadığı için özel dikim yaptıracağım. Sizlere danışmak istediğim benim arac ne renk kılıf gider ? Ben koyu füme, girden siyaha çalan bir ton düşünüyorum ama önerilerede açığım.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Koyu gri ve siyah ağırlıklı iki renk olabilir... Aynı renk guzumda açık renk gri vardı ve çok hoş duruyordu...

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
İlk sıradakini tercih ederim... O fiyata deri olmaz koku falan yapar sıkıntı olur...

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
ben olsam direksiyonla birlikte girişirdim hazır kılıfları döşemeciler iyi ayarlarsa güzel oluyor ama yinede lantis koltuğuna ben hazır kılıf yapmazdım
sizin lantisin koltukları çok güzel yani üzerine yeni kumaş çok güzel yakışır
ben olsam ;
koltukları bu tarzda ama kumaş yaptırırdım bu sitede 323 familla var ama lantisle koltuklar aynı diye biliyorum yada bana öyle görünüyor
http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=492
direksiyon airbaglimi bilmiyorum ama bu model seni aracına kesinlikle ısıtacak
bu sitede mazda için yaptıkları işler var
http://www.altinuc.com.tr/gallery.asp?KID=451
biraz maliyetli olabilir ama sonuç süper olacaktır
bu döşeme işini manisada 200 tl ye yapıyorlar direksiyonu yapan yer bulamadım var ama komple deri kaplama yok:) :)

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    89.4 KB · Görüntüleme: 50

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Xedos 9
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
[member=93]suleyman[/member]

Zaten direksiyon deri kaplı o yüzden onu düşünmüyorum, onun haricinde deri döşeme yaptıracak bir araç değil bu :D O kadar paraya değmez yani.

suleyman

Aktif
Araç Markası
MAZDA 6 GG AT 2.0 HB
Araç Renk ve Tip
Titanyum gri
Valla siz bilirsiniz de lantis koltukları spor koltuk döşeme kumas olsa cok para gitmez tabii maddi durum meselesi hazir kılıfları aracima yaklastirmazdim ben gicik oluyorum birde dugme koyuyorlar estetikden uzak birde kayar onlar amann

Üst Alt