Mazda 3 BL (2009-13) Kolçak İçi Düzenlemesi

saridoan

Katılımcı
Araç Markası
2011 Mazda 3 Imp AT
Araç Renk ve Tip
Beyaz HB
Bi tanesini de @kadir e :D bomba olmus elinize saglik

Ayarlariz sıkıntı yok ama yaptiktan sonra aklima başka bir tasarim geldi, iki üç bölmeli falan yapsam bozuk para falan koyardim o bolumlerin birine, aklima sonradan geldi. Neyse abartmayalim:) buarada kayinvalidem de terzi ona da yedek lastik icin kilif diktiricem:)))) hatta cirt cirt yapişkanli dusunuyorum, mazda ilk yardim cantasi gibi onu da diger koşeye yapistiririm..Ne bereketli bir bayram ziyareti oldu benim icin:)

isa83

Katılımcı
Araç Markası
2012 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Hb
Ab
Ayarlariz sıkıntı yok ama yaptiktan sonra aklima başka bir tasarim geldi, iki üç bölmeli falan yapsam bozuk para falan koyardim o bolumlerin birine, aklima sonradan geldi. Neyse abartmayalim:) buarada kayinvalidem de terzi ona da yedek lastik icin kilif diktiricem:)))) hatta cirt cirt yapişkanli dusunuyorum, mazda ilk yardim cantasi gibi onu da diger koşeye yapistiririm..Ne bereketli bir bayram ziyareti oldu benim icin:)

Biraz gömme yapman lazım düz yaptırdığım şeklin üstüne bölme yaparsan çuzdan ruhsat telefon vs hiçbirşey sığmaz çok dar kalıyor çünkü.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Bi tanesini de @kadir e :D bomba olmus elinize saglik
Bende var
IMG_20170607_182004.jpg

ozgur35

Aktif
Araç Markası
2011-Mazda 3 İmpresive
Araç Renk ve Tip
Gri-Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
50 tl de aux kablo cıkısı yok kabloyu nerden gecırcen yada telefon sarj kalosunu

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Nereden kadir ben de göremedim. Ama kablo ince olduğu için ve düzenleyici üstüne ağır şeyler koymadığım için sıkıntı olmuyor da.

İçindeki pedi kaldır ön kısımda dikdörtgen bir yer var, falçatayla kes yerinden çıkar. İçine iki kablo sığıyor rahat rahat.

kadir

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Bende kayinpederime yaptirdim. Kendisi mobilyaci, hemen yaninda da abisinin dukkani var o da oto döşemeci. 5 adet yaptirdim. 1 tanesi @isa83 ayrildi 1 tanesi @MutluTEKİRR mutlu hocam isterse ona verilecek, 1 adet ben kullanacağım. 2 adet boşta yalniz birini yaparken az biraz kumaşı yirtildi ama o da kullanilir ;)Ekli dosyayı görüntüle 18962

Mutlu hocamda orjinali varmış. Ona ayirdigimi da verebilirim
Yaaa bende istiyorummm

"Kum taneleri mi daha fazla, yoksa yıldızlar mı?"

Üst Alt