Mazda 323 BA (1994-98) Klima Taktırma Hakkında

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Orijinal klima taktırmanız sağlıklı çalışması açısından yararlı olur. Çıkma orijinal klima taktırmak en mantıklısı. Maliyet tamamen parçaları ne kadara alacağınıza bağlı. Çıkmacılar genelde uçuyor parça fiyatlarında. Piyasayı araştırmanız lazım. Bazı parçalar yurtdışından alınabilir.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Genel olarak, klima tesisatı hazır oluyor ancak bu tesisatın çalışması için temin edilip montajı yapılacak parçaların sağlıklı olup olmadığını bilmek gerekiyor, montajı yapacak ustanın bu işten anlıyor olması gerekiyor. Her şeyin sonunda sistemin bir birine uyumlu olarak çalışması şart tabiki... Bütün bunlarla uğraşmak yerine, klimalı araç almak daha mantıklı bence.

major35

__/ Hasan \__
Araç Markası
Mazda 323 1.8
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
orjinal çıkma bulursan iyi bir ustasınıda buldunmu olabilir fakat dışarıda uyumlu deyip klima takan şirketler var ben biraz araştırmıştım yaparız diyorlar birde mazda servisinden bilgi almıştım yapılması uygun değil dediler. bir çok sorun ile karşılaşabilirsin sanırım. Ama bu işi tam anlamıyla yapan birine gidip yüzyüze görüşmen gerek. Geçen ay sormuştum fiyatıda 2500 tl gibi bir rakam söylediler.

emrahuzun84

Sessiz
Merhaba arkadaşlar, konuyu hortlatiyorum ama izmirde 97 sedan 323 e klima taktirma konusunda saglam usta taniyormusunuz?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Merhaba arkadaşlar, konuyu hortlatiyorum ama izmirde 97 sedan 323 e klima taktirma konusunda saglam usta taniyormusunuz?
İzmir'de, işinin ehli iki usta var tavsiye edilen... Tosun Usta ve Cihangir Usta... Danışmakta fayda var.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Delta klimaya da bir danışın. Zaten büyük ihtimal sizi oraya göndereceklerdir.

Üst Alt