Kızıl Ejder

Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bir ayı aşkın suredir yikayamadigim güzelim arabami sonunda yikayabildim. Parildayinca keyiflendikce keyiflendim. Foto üstüne foto çektim :D birkaç fotoda ben ekleyim dedim.

Ekli dosyalar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Allah kaza bela vermesin, yıkanınca güzellikleri daha çok ortaya çıkıyor... Kaç modeldi bu?? :)

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Maşallah, kazasız sürüşler.
Jantlar kaç inç 16 dan büyük gibi geldi gözüme.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Kazası belasız , bordo rengi sitede 2 kişide var heralde dimi? Tr'de bile sayılıdır sanırım bu renk , maşallah
Forumda; üç kişide var...

[member=72]Hüsnü Gürsu[/member]

[member=9]domestos[/member]

[member=582]grafff[/member]

Literatürde; Bakır kırmızı-chopper red diye geçiyor... Çok güzel renk ama güzelliği hoş kalsın diye hep temiz tutmak gerekiyor...

Araç Markası
Amarok
Araç Renk ve Tip
Beyaz

Forumda; üç kişide var...

[member=72]Hüsnü Gürsu[/member]

[member=9]domestos[/member]

[member=582]grafff[/member]

Literatürde; Bakır kırmızı-chopper red diye geçiyor... Çok güzel renk ama güzelliği hoş kalsın diye hep temiz tutmak gerekiyor...
Koyu renk hep dert abi , siyah kadar değildir sanırım zorluğu ,yıkadıktan sonra ertesi gün yine yıkaman lazım

Tapatalk

Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Dostlar teşekkür ederim. Yikayinca benimde içim açıldı. Hepimize kazasız belasiz sürüşler diliyorum.
Mazda 3 almaya niyetlenince aklımda bu renk hic yoktu. Tesadüfen ankarada ilanını görünce hemen aradım. Pazarlık filan derken aldım. Ama gittikçe rengi hoşuma gitti. Bazen durup seyrettigim bile oluyor. :D

Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Sabah sabah guzuyu temizledim. ;D İç dış temizlik. Ön döş ve diğer plastik aksamları parlattım. Cila da yapacaktım ama yorulmuşum devam edemedim. Ama kaputa cila attım. :egy:

Ekli dosyalar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Maşallah, harika olmuş, bana pek cilaya ihtiyaç yokmuş gibi geldi... Cila yapacak olursan fotoğrafla ki; bizlere de ışık tutsun... ;)

Tek eksik kalmış, Mazda Garaj sticker'ları :p

Üst Alt