Kısmette Bu Varmış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
98 Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Evet arkadaşlar 15 günlük araçsızlık süreci dün itibarı ile bitmiştir. Yeni aracım 1998 model beyaz corolla gli special.Aracı iki gündür kullanıyorum. Genel olarak memnunum diyebilirim.Bu araçtan mazda 3 umden önce 95 xli modelini kullanmıştım. Sorunsuzluğu, yedek parçasının ucuz ve kolay bulunabilir olması ve performansını bildiğim ve beğendiğim için tercihim bu yönde oldu.
Aracın kaporta durumu gayet düzgün.Tavanda ön kaputta bagaj kapağında ve sol iki kapıda boya yok.Aracın genel özellikleri abs klima tek airbeg elektrikli aynalar ve camlar.Uzerinde voltran marka sıralı lpg sistemi var ama sanırım biraz sorunlu ayarla falan düzelir mi bilmiyorum.Lastikler arkalar yeni önler bitik.
Bugün Uludağ'a çıktık performans olarak mazda 3 ten kesinlikle iyi ama konfor ve güvenlik olarak son derece kötü mazda 3 e göre. Aslında klimalı ve abs li bir 323 bulabilseydim kesinlikle tercihim mazdadan yana olacaktı ama kısmet böyleymiş.Hayırlısı.

Ekli dosyalar

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hocam hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... Corolla heyecanı ağır basmış olmalı ki; tanışma mesajını es geçmişsin... :)

Araç Markası
98 Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Hocam hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin... Corolla heyecanı ağır basmış olmalı ki; tanışma mesajını es geçmişsin... :)
Ya ben tanışıyoruz zannediyordum. ;D
Haklısın ya nasıl da unuttum iki gündür serbest kürsüden yazıyorum ya tanışma konusu açmayı unuttum.

Araç Markası
98 Toyota Corolla
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Abi kusura bakma bir haftadır araç aramaktan ben pert oldum.Haliyle de yorgun ve dalgınım hemen açıyorum konuyu.Iyi dileklerin için saol.

Araç Markası
1997 Mazda 626 GE
Araç Renk ve Tip
Sedan
Aracınız Hayırlı Olsun..Bu Kasalarda Airbag Yok Diye Biliyordum..Öğrenmiş Oldum..

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ya ben tanışıyoruz zannediyordum. ;D
Haklısın ya nasıl da unuttum iki gündür serbest kürsüden yazıyorum ya tanışma konusu açmayı unuttum.
Tanışma konusunda sıkıntı yok hocam ama prosedür gereği... Koskoca devlet bile kendi vermiş olduğu kimliği, her fırsatta göster diyor... :p

Araç Markası
Renault - Twingo
Araç Renk ve Tip
Su Yeşili-HB Coupe
Hocam yeni aracınız hayırlı uğurlu olsun. Güzel bir tercih yapmışsınız. Mazda ya geçmek isteğinizde bu araç çabuk elden çıkarabilirsiniz.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Hayırlı olsun güzel araçtır kendileri bide gli almışsınız herşeyi var donanım olarak. Sakın ola toyota forumuyla aldatmayın bizi :D

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Hoş geldin. Hayırlı olsun. Kazasız sürüşler inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt