Kıratlı Oto Cam Filmi Merkezi

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
2008'den beri alışveriş yaptığım bir yer, bu zamana kadar 15 civarı aracın film yaptırdım. Herhangi bir problem yaşamadım, atma vs. olursa o camı tekrar kaplıyorlar. Fiyatları aksaray piyasasıyla aynı, fakat işçilikleri hepsinden kat kat iyi. Merkezleri Küçüklanga caddesinde ama film şubede çekiliyor. Merkezde 1001 çeşit aksesuar var ama bize göre bir şey yok :p anladınız siz onu :)

Film fiyatları filmin kalitesine göre değişiyor; 50 TL olanı tavsiye etmem, 70 TL siyah olan iyidir, 100 TL'ye yeşil var ve kalitesi fiyatına göre oldukça iyi. Daha yüksek fiyatlı ürünler var, isteyen arayıp görüşür veya sizin adınıza ben görüşürüm.

Not: Yeşil filmi bilindik bir das auto bayisi bunlara bu fiyatlara yaptırıp, müşteriden 400-500 TL alıyormuş...
Not2: Aksaray ve çevresindeki siyahi ablalardan uzak durun :cool:

Merkez: Küçüklanga cad.
Şube: Namık Kemal cad. Opet karşısı

Hasan usta: 0539 455 54 15

Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Emekleri için işyerine, paylaşım için sana teşekkürler Murat... Siyah olan cam filmini değil de; siyah olan ablaları merak ettim ben... :p :D :D

Her konuyu geyiğe bağlıyoruz ya, iyi mi kötümü bilemedim şimdi.

:D :D

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
70 TL olan fiyat, montaj ve 5 cam için toplam fiyat mı?
5 cam + çay fiyatı ;) ama o film pek iyi değil gibi, götürdüğüm tüm arabalara 100 tl olan modelden yaptırıyorum...

Paylaşım için teşekkürler Murat, guzuda var ama olur değiştirirsem ben yalnız gitmem oralara hem siyahi ablalar falan Allah korusun :D
Para vermezsen aşırı zararsızlar abi :D

Murat İzmir'de de bir yer önersene böyle ekonomik. :)
En ufak bir fikrim bile yok maalesef...

Araç Markası
Mazda 3 A/T İmp. 2012
Araç Renk ve Tip
Karamio-Sedan
Murat abiyede al git bu aralar yogunum bende gitmeyi planliyorum ama zaman yok

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi