Kaza...

ALPEREN58

•°•°• Mehmet •°•°•
Araç Markası
1999- Mazda323F Astina
Araç Renk ve Tip
Kahverengi(Şampanya)
Hocam geçmiş olsun olup olacağı bu kadar olsun. Far yıkama motoru fiyatını görünce teknoloji arttıkça masraf da artıyor cümlesi ağzımdan dökülüverdi.

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DrOkan

Katılımcı
Hocam geçmiş olsun olup olacağı bu kadar olsun. Far yıkama motoru fiyatını görünce teknoloji arttıkça masraf da artıyor cümlesi ağzımdan dökülüverdi.

SM-T530 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sağolun.
Aynen katılıyorum teknoloji = yeni dertler Farda da mikro çatlaklar var tazyikli su ile yikaninca veya çok yağış sonrası bugulaniyor diye farın yenisinin fiyatını sordum 2250 tl dediler tekine. Halojen far bile 200 tl imiş. Bir de arkada elektronik far kafası var afs icin sanırım onun teki de 1500 tl. Iste far yikama motorunun teki de 400 küsur. Bir de iscilik ücretini ekleyince arabayi bedavaya almışım diyorum

domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Hocam büyük geçmiş olsun... Allah beterinden saklasın inşallah... :(

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok geçmiş olsun abi, Allah beterinden saklasın. Söylediğiniz gibi arabayı bedavaya almışsınız

nilsu_

''Bayan MATSUDA''
Araç Markası
2010 Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz - Sedan
Sağolun.
Aynen katılıyorum teknoloji = yeni dertler Farda da mikro çatlaklar var tazyikli su ile yikaninca veya çok yağış sonrası bugulaniyor diye farın yenisinin fiyatını sordum 2250 tl dediler tekine. Halojen far bile 200 tl imiş. Bir de arkada elektronik far kafası var afs icin sanırım onun teki de 1500 tl. Iste far yikama motorunun teki de 400 küsur. Bir de iscilik ücretini ekleyince arabayi bedavaya almışım diyorum
gecmıs olsun hocam..sızın araba sıyah mazda 6 degılmıydı...acaba yanlıs mı hatırlıyorum....