Kayseri'de Mazda Servis Usta Önerisi

badilcan

Katılımcı
Arkadaşlar Günaydın ,
Geçen ay abime MazDa3 2011 İmpressive Otomatik araç aldık,
Kendisi Kayseride yaşıyor ve bildiğim kadarıyla Kayseride yetkili servis bulunmuyor.
Kayseride sizlerin önerebileceği Usta ve ya Servis varmıdır.
Aracı genel bir kontrolden geçirmek istiyor.
Şimdiden teşekkürler.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin Onur... Aracı tanıdık bildik birinden almak her zaman avantajdır, diken üzerinde olmazsın...

Soruya gelince; şimdilik kayseriden üyemiz yok, ama abinin yapacağı şey, bir kaç Mazda sahibine soracak, çoğunluk nereyi söylüyorsa gidip değerlendirmesini kendi yapacak...

;)

badilcan

Katılımcı
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Veli Abi trafikte pek mazdacı olmadığı için soramıycak sanırım :p ,
Eskiden İncar diye bir yetkili servis varmış , onları arayıp fikir alıcak ,
Burda tecrübeli arkadaşlarda varsa fikirlerini bekliyorum.
Ayrıca Kayseri gibi bir ilde Mazda yetkili servisi ve bayisi olmaması gerçekten çok ilginç.
Bu konuyu Mazda Türkiyeninde düşündüğüne eminim.

badilcan

Katılımcı
Kayseri'de yetkili servis var gözüküyor

b8573dbb28ab66bbf0ad79c00201ad1e.jpg

-Mobil uygulamadan gönderildi-

Hakan bey Mazda-tr web sayfasından mı ulaştınız bu bilgiye ?

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Veli Abi trafikte pek mazdacı olmadığı için soramıycak sanırım :p ,
Eskiden İncar diye bir yetkili servis varmış , onları arayıp fikir alıcak ,
Burda tecrübeli arkadaşlarda varsa fikirlerini bekliyorum.
Ayrıca Kayseri gibi bir ilde Mazda yetkili servisi ve bayisi olmaması gerçekten çok ilginç.
Bu konuyu Mazda Türkiyeninde düşündüğüne eminim.

Kocaelide de, Aydında da, gördüğüm Mazda sahibini durdurarak veya duruyorsa yolunu keserek soruyordum, faydalı da oluyordu... :)

Evet Kayseri gibi bir ilde satış servisin olmaması eksi not, gerçi Denizli gibi bir yerde bile satış servis kapandıysa gerisini düşünemiyorum bile...

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Kocaelide de, Aydında da, gördüğüm Mazda sahibini durdurarak veya duruyorsa yolunu keserek soruyordum, faydalı da oluyordu... :)

Evet Kayseri gibi bir ilde satış servisin olmaması eksi not, gerçi Denizli gibi bir yerde bile satış servis kapandıysa gerisini düşünemiyorum bile...
Mazdaların hepsi elektrikli camlara sahip abi zor olmuyor mu camı açtırmak? Bende o yok demiyorlar mı? hahah :D :D :D

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
Mazda 3 skyactiv dizel otomatik gelince servis sayısı iki katına çıkarılmalı. Bu aracın yapacağı etki kullanılmalı diye düşünüyorum. Kayseri de servis olmaması büyük eksiklik.

badilcan

Katılımcı
Şimdi insanların yorumlarına bakıyorumda fiyat artışları çok normal gelmeye başladı insanlara ,
Herşeyi kabul ettik araçların fahiş rakamlarınıda kabul ederiz durumuna düştük ,
Diyeceksinki burdan nereye geliceksin , Benzinli Yeni Mazda3 fiyatları ortadayken ben dizellerin fiyatlarını düşünmek istemiyorum bile .
Evet satışlarda iyileşmeler olabilir ama ben bir patlama beklemiyorum.

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Zennecioğlu servis, yedek parça, Yeni sanayi 3.cadde No:54 Kocasinan/Kayseri

0 352 331 25 17

Tavsiye edilen özel servis burası Onur...

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Hocam bu fiyat konusu başlı başına bir roman konusu zaten, diğer firmaların rakamlarına bakınca Mazda için de normal deyip kabul ediyoruz, yoksa tabii ki çok yüksek fiyatlar, Lİnea'nın 50-60, Golf'ün 80-90 ları bulduğu bir ülkeden bahsediyoruz.

burhan_100

Sessiz
iyi gunler arkadasim bende kayseri nin ilcesinde kaliyorum bende 99 model mazda 323 var ve yedek parça ve tamir yapan mazda ustasi kayseride sanayide şekercan otomotiv var hem yedek parca hemde bakim servisi benim aracta her parcasini bulabiliyorsun iscilikleri gayet iyi telefonu bende yok ama yerleri sanayide ciraklik okulu arkasinda tavsiye ederim her turlu yardimci olacaklardir

badilcan

Katılımcı
iyi gunler arkadasim bende kayseri nin ilcesinde kaliyorum bende 99 model mazda 323 var ve yedek parça ve tamir yapan mazda ustasi kayseride sanayide şekercan otomotiv var hem yedek parca hemde bakim servisi benim aracta her parcasini bulabiliyorsun iscilikleri gayet iyi telefonu bende yok ama yerleri sanayide ciraklik okulu arkasinda tavsiye ederim her turlu yardimci olacaklardir
Çok teşekkürler ,
Abimin aracının bakımı geliyor
Dediğiniz yere yönlwndireceğim.

ogzhn38

Katılımcı
Araç Markası
1999 323f 1.8 Astina
Araç Renk ve Tip
Gri - Hatchback
Motor- mekanik için
Kayseri Japon oto Şevki Ustayla irtibata geçilebilir.

Mazdaci58

Sessiz
Araç Markası
Mazda 3-2006
Araç Renk ve Tip
Siyah - Sedan
İyi Akşamlar Kayseride LPG ayarı (Zavoli) yapabilecek İyi bir Mazda ustası arıyorum. Tanıyan bilen varsa yazarsanız sevinirim.

Üst Alt