Kayıp Malezya Uçağı

Murat

Yılmaz
Araç Markası
Mazda 3
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Bu uçak hakkında neler düşünüyorsunuz ? Bence okyanusun dibinde ama komplo teorisi olan arkadaşları dinlemek isterim.

Araç ilanlarına bakmamak için nette her yeri geziyorum, bu konu dikkatimi çekti :D

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Malezya değil de, müslüman olmayan bir ülkeye ait olsaydı dünya ayağa kalkar, şimdiye de enkaza ulaşılırdı...

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
Çok komplo teorileri var bunun hakkında, gelecekte belki gerçekler ortaya çıkacaktır, içinde ölenlerin listesini paylaşabilecek varsa her şey daha aydınlık olur, tabi isimden çok hangi mevki veya görev de oldukları lazım.

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
Ya düşürülen uçağına ne demeli abi..
Dediğim gibi ülke Malezya olmasaydı da başka ülkenin uçağı bu kadar kısa sürede biri denize düşüp bulunmasaydı, diğeri keyfi olarak düşürülseydi, belki dünya savaşı arefesinde olurduk...

Çok komplo teorileri var bunun hakkında, gelecekte belki gerçekler ortaya çıkacaktır, içinde ölenlerin listesini paylaşabilecek varsa her şey daha aydınlık olur, tabi isimden çok hangi mevki veya görev de oldukları lazım.
Evet bir şeylerin olduğu kesin ama ne zaman ortaya çıkar bilinmez...

selmazda

Katılımcı
İnternette Malezya Hava Yollarının yükselişinden(THY gibi) rahatsız olan ABD, İsrail gibi güçlerin yaptığından bahsediliyor. Farklı komplo teorileri var. Uzaylıların kaçırdığı söyleniyor. (Uzaylıların varlığına inanıyorum ama Dünyalılara düşmanca tavırlarının olduğuna inanmıyorum) Okyanusun altına gitse, bir parçası bulunurdu.

Malezya hava yollarının hedef olduğu aynı havayollarına ait diğer bir uçağın Ukrayna semalarında düşmesinden de belli.

Araç Markası
2017 HONDA CRF 250 R
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
2 fotoğraf vardı linkte. Biri kanat üzeri veya arkadaki irtifa dümeni üzeri parçası olabilir. Diğeri de doğruysa zaten motor hava giriş kısmındaki kaporta parçası olarak işaretlemişler.Üzücü bir olay. O zamanlar hayal ederdim belki bir adaya inmişlerdir falan diye. Yani zorda işte bir ümit. Kazanın nedeni neydi acaba. Öyle ilginç kazalar varki iki tane tükenmez kalem ucu genişliğindeki delik yüzünden uçak bile düşmüşlüğü vardı zamanında.