Mazda 3 BL (2009-13) Kaskodan Cam Değişimi Hakkında

bjkmert45

Sessiz
Araç Markası
2011 Mazda 3 İmp.
Araç Renk ve Tip
Albino Kartal - HB
Hocalarım merhaba,

Daha önceden yapıldı mı yazıldı mı bilmiyorum. Aracımın ön camında benden önceki sahibi tarafından oluşmuş bir taş çatlağı var. Göz hizasında değil. Görüşümü etkilemiyor. Ancak kaskodan bunu 1 kere ücretsiz yaptırabileceğimi öğrendim. Bunun için başvuru yapacağım. Gelelim soruma.

Aracım 2011 model İmpressive HB Mazda 3. Ve bu model çekik gözlü amcalarımızdan nasibini almış olan seri olarak ön cam rezizdansı olmayan modeli. Ben bunu servisten ön cama rezistanslı şekilde taktırta bilir miyim?

Birde farklı konu olmaması açısından buradan sorayım. Aracıma Led Far ampulü alacağım. Motor ağrıza ışığı yakmayan bir marka veya model öneriniz var mıdır? Bu işlerden pek anlamıyorum imkan varsa direkt link verebilirseniz de sevinirim.

Ayrıca aracıma bir kaç özelleştirme yaptım. İsteklerimin tamamını bitirince burada paylaşıp sizlerden de fikir alacağım.

Saygılarımla.

Murat Yılmaz

Kıdemli Üye
Araç Markası
Mazda Xedos 9
Araç Renk ve Tip
Mazda 3 BL MDS
Orijinal cam kapsam içinde mi ona bakmak lazım. Led ampullerin hiç biri arıza yakmadı bu zamana kadar. Sadece sinyaller led yapılırsa direnç takmak gerekir.

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Cam konusunu çok mümkün görmüyorum, zaten olsa bile rezistans düğme bağlantısı yapılması gerekiyor vs. Zor ihtimal

Üst Alt