Karıncadan Deveye VW Planları

Konum
Ankara
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
#1


Volkswagen Grup, bilindiği gibi kendi içinde Bugatti’den Seat’a kadar birçok marka barındırıyor. En tepedeki isim Martin Winterkorn, gelecekle ilgili VW Grup’un iki önemli planını Bild Gazetesi ile paylaştı.

Volkswagen CEO’su, ilk olarak düşük bütçeli 3 araç sahaya sürmeyi planladıklarını ifade etti. Fiyatları 8 000 Euro ile 10 000 Euro arasında olacak olan bu üç araç, sedan, crossover ve hatchback olacak. Çin’de üretilecek olan ucuz araçların en büyük hedefi Çin pazarı. 2018 yılında yollara çıkacak bu araçlar, Çin’den sonra Avrupa’da da sahne alacak. Ucuz araçlar sizi heyecanlandırmadıysa sıkı durun. Winterkorn, hibrit bir Bugatti modeli üstünde çalıştıklarını da itiraf etti. Tecrübeli CEO, yeni canavarın detayları hakkında pek bilgi vermedi.

Tahminlere göre yeni Bugatti, 8.0 litrelik 16 silindirli bir motora ve elektrik destekli turbo şarjlara sahip olacak. Bu ünitenin toplam güç çıkışı, 1500 begir olacak. Yeni Bugatti, 0’dan 100’e iki saniyenin biraz üstünde bir zamanda ulaşacak ve son hızı 450 km/h’nin üstünde olacak.
 
Son düzenleme:

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Aydın-Merkez
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
#2
Son paragraf inanılır değerlere sahip olmayan cümlelerle dolu... İnsanın gözleri fal taşı gibi açılıyor desem yeridir.


Bu ileti Tepetaklak gönderildi...
 

Güneş

Katılımcı
Konum
İSTANBUL / GOP / ÜSK
Araç Markası
İtalyan Manita :)
Araç Renk ve Tip
Gri At...
#3
Ellerinde bu donanımı yapacak teknolojiye sahipler. Neden yapamasınlar ki! Zaten araçların fiyatları (orta segment) uygun maalesef devlet politikaları yüzünden bugün en düşük 0 km araç 36 bin TL'den başlıyor. WW grubu 8 Bin Euro ya araç yapsa ne farkeder ki ? Bize gene 30 Bin TL'nın altında o araç gelmez.