Kapı Fitili ve Kauçuk Aksam Bakımı

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Wurth lastik bakım tazeleme spreyi var. Yarın sipariş geçecem ben. Forumda da aratirsan çıkar. Kullanıp memnun kalınmıştı diye hatırlıyorum. Bende bu sebeple sipariş vericem.

En uygun şurada buldum. Daha önce mağazadan balata spreyi almıştım. Hızlı kargolamışlardı. Siz nereden sipariş vermeyi düşünüyorsunuz?

Denedikten sonra yorum yaparsanız ben de yorumunuza göre sipariş geçebilirim. Fitiller kötü durumda benim. Özellikle cam kenarındaki fitillerin iyi bir temizliğe ihtiyacı var.

Motip silikon sprey kullandım babamın aracına , kapı fitilleri , göğüslük , cam fitillerine bolca sıkıp mikrofiber bezle fazlalıkları aldım , sesler azaldı heryer tertemiz oldu , tavsiye ederim

Motip uygun fiyatlı ve yorumlar iyi gibi. Würth de markadan ötürü güvenilir geliyor. İkisi arasında kaldım.

Oğuzhan

Aktif
Yönetici
Administrator
Araç Markası
2015 Mitsubishi Lancer
Araç Renk ve Tip
İnci Beyaz Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Bende arayış içerisindeyim :)

Ebubekir

Aktif
Araç Markası
2012 Mazda Mirai
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Yapı marketlerine bakın silikon spray bulabilirsiniz uygun fiyata

C6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
hepiciğiburada com dan aldım bakalım bugün kargodaymış kargoda bedavaymış 24.50 TL ;)
Bir link paylaşabilir misin? N11'den de verebilirim.

Şimdi buldum. :) Fakat yarın kargoya verileceğini yazmışlar. N11'e yönelebilirim. :)

Son düzenleme:

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Bende sipariş geçtim. Ben 6 kalem malzeme aldım. Lastik tazeleme spreyi, würth pasta cila, clay bar kil hamuru, würth pas çözücü, pasta cila pedi aplikatörlü, pasta cila pedi matkap aparatı. Güzel bir temizlik yapmayı düşünüyorum guzuda. Uygulamaya geçince fotolarla paylaşımda bulunurum.

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Motip güzel , bana sanayide oto elektrikçi bir arkadaş tavsiye etti , hollanda malı kaliteli bir ürün ,fiyat olarakta cazip 10-12 tl civarı bulabilirsiniz

Würth markasına güvenerek sipariş vermiş bulundum artık. :D Pazar sabahı bir temizlik operasyonu yapacağım. :)

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Ürünüm geldi. :) Pazar gününü bekliyorum artık. :D

image.jpeg

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Arkadaşlar merhaba, küçük bir problemim var. Fotoğrafta görünüyor. Sol arka kapının lastiği. Nasıl bir çözüm önerisiniz.
IMG_20160729_195250.jpg

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Sprey ile birlikte uygulama yapılan yapıştırıcılar var. Ben yapmıştım fakat uzun ömürlü olmuyor maalesef hocam.

grafff

Aktif
Araç Markası
Mazda 3 Bk
Araç Renk ve Tip
Kırmızı Sedan
Japon yapıştırıcı ile denesem nasıl olur. Eritir mi lastiğini? Malum Japon eriterek yakıştırdığı için güçlü tutuyor.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Japon yapıştırıcı ile denesem nasıl olur. Eritir mi lastiğini? Malum Japon eriterek yakıştırdığı için güçlü tutuyor.

En kesin çözüm lastiği değiştirmek (yan sanayileri oto camcılarda uygun fiyata bulunabilir) sertleşen bir yapıştırıcı kullanırsanız daha büyütürsünüz deliği , esnek bally tarzı bir yapıştırıcıyla denenebilir ama uzun ömürlü olacağını sanmam :(

aurora

(Can)
Araç Markası
2001 - Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri - Sedan
Siyah silikon olabilir sanki. Direk yırtılan bölgeye değil de bir karton üstüne sıkıp, daha sonra ince metal çubuk veya kalın iğne gibi bir şey ile parça parça yırtılan bölüme sağlı sollu sürülüp daha sonra bant ile sol bölümden ve sağ bölümden olmak üzere 2-3 cm uzaktan yapıştırılarak birbirine doğru kuvvet uygularsanız birleştirilebilir sanki.

Üst Alt