Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Kahramanmaraşta Mazda Sever Ferhat Usta

Konu, 'Mazda Usta Tavsiyeleri' kısmında farukdumlu tarafından paylaşıldı.

1. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Ali parlar abime beni Ferhat abimizle tanıştırdığı için büyük harflerle teşekkür ettikten sonra biraz Ferhat abimizi tanıtmak istiyorum.Kendisi Mali müşavir lakin ustalırımızın .... dan dolayı kendisini Mazdaya adamış ve bilinçli bir hobby tamirci.
    bana yapılanları anlatırsam daha açık olacak.Bildiğiniz gibi aracım 4 e atmıyor diye 1500 tl para attım şanzımana ama hala canı isteyince 4 e alıyordu SEBEP: TP SENSÖRÜ AYARSIZLIĞI.keşfeden kendisi ve kardeşi Mustafa bi.Aracım sabah çalışmıyordu lpg regulatörü dendi 150 tl çöp.hava akışı boğaz kelebeğine bağlayan hortum dendi 75 yok yok yok.sonuç gittim yanlarına maraşa ne olsun ne beğenirsiniz? ROLANTİ motoru kablosu kopmuş teşhis iş ok.Yani durum bu. telefonunu verecem mesai saatlerinde meşgul olmakla beraber yakında olanlara duyrulur.O532 368 4246.Kendisi hertürlü araç ve gerece sahip

domestos bunu beğendi.
  2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Geçmiş olsun Faruk, Maraş ta da bir ustamız var artık

3. Oğuzhan

Oğuzhan Administrator Yetkili Kişi

Araç Markası:
    99 Astina GT 1.8 Sport
    Araç Renk ve Tip:
    Şampanya-Gümüş H
    Geçmiş olsun.

4. Daha evvel kendini tanıtmıştım forumda ama işlerimden giremiyorum diye belirtmişti, gerçekten mesleki incelik ve karakter sahibi birisi..
    Yakın bölgede sorun yaşayanlar için yardımcı olabilecek bir abimiz..

5. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Herkese cok tesekkur ederim.Ali abi nasil tesekkur ederim sana inan turkcem yetmez...

6. ismail-1903

ismail-1903 Katılımcı

Araç Markası:
    2002- Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Hb
    Faruk daha detaylı anlatır mısın ? Bu arkadaş her türlü ekipmana sahip derken bir yerlerde dükkanı mı var yoksa evinin önünde mi tamir ediyor.
    Bu arada sen çorumda değil miydin ? corumdan maraşa arabayı göstermeye gelmedin sanırım

7. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Ben gaziantepteyim.memleketim iskenderun.evinin onunde tamir ediyor.kendisi motor mekanik kardesi elektrik electronic. Aracimin komperosyon degerine.tp nin amperine. Aklina arabani tamir eden ne varsa mevcut.durum bu Ismail abi.

8. ismail-1903

ismail-1903 Katılımcı

Araç Markası:
    2002- Mazda 626
    Araç Renk ve Tip:
    Kırmızı - Hb
    Seni başka bir arkadaşla karıştırmışım kusura bakma. Ben haftasonu çalışmıyor olsam elamanın yanına gider fikir alırdım bir kaç konuda. Yinede antep ve maraştaki arkadaşlar için iyi oldu bu tanıtım.

9. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Ben o kadar parayi cope attim baskasi atmasin.tek umidim bu ve boyle kaliteli insanlari gun yuzune cikarmak.

10. farukdumlu

farukdumlu Katılımcı

Estagfurullah.

11. Emre08

Emre08 Sessiz

Araç Markası:
    2009 - M 3
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz sedan
    Arkadaslar Ferhat ustamizin tam adresini yada telefon numarasini verebilirmisiniz lutfen

12. domestos

domestos (Veli Azak) Yetkili Kişi

Araç Markası:
    Mazda 626 GF 1998 AT
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz-Sedan
    Konuyu okumanı tavsiye ediyorum. :)

ezmocesteri ve hakan_emre bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş