Kahramanmaraş'ta Mazda Sever Ferhat Usta

farukdumlu

Katılımcı
#1
Ali parlar abime beni Ferhat abimizle tanıştırdığı için büyük harflerle teşekkür ettikten sonra biraz Ferhat abimizi tanıtmak istiyorum.Kendisi Mali müşavir lakin ustalırımızın .... dan dolayı kendisini Mazdaya adamış ve bilinçli bir hobby tamirci.
bana yapılanları anlatırsam daha açık olacak.Bildiğiniz gibi aracım 4 e atmıyor diye 1500 tl para attım şanzımana ama hala canı isteyince 4 e alıyordu SEBEP: TP SENSÖRÜ AYARSIZLIĞI.keşfeden kendisi ve kardeşi Mustafa bi.Aracım sabah çalışmıyordu lpg regulatörü dendi 150 tl çöp.hava akışı boğaz kelebeğine bağlayan hortum dendi 75 yok yok yok.sonuç gittim yanlarına maraşa ne olsun ne beğenirsiniz? ROLANTİ motoru kablosu kopmuş teşhis iş ok.Yani durum bu. telefonunu verecem mesai saatlerinde meşgul olmakla beraber yakında olanlara duyrulur.O532 368 4246.Kendisi hertürlü araç ve gerece sahip
 

ezmocesteri

Kıdemli Üye
Yönetici
Global Moderatör
Konum
Ankara
Araç Markası
2013 - Mazda 3 Dizel
Araç Renk ve Tip
Beyaz Sedan İmp.
#2
Geçmiş olsun Faruk, Maraş ta da bir ustamız var artık
 
#4
Daha evvel kendini tanıtmıştım forumda ama işlerimden giremiyorum diye belirtmişti, gerçekten mesleki incelik ve karakter sahibi birisi..
Yakın bölgede sorun yaşayanlar için yardımcı olabilecek bir abimiz..
 

ismail-1903

Katılımcı
Konum
K.Maraş - Kayseri
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
#6
Faruk daha detaylı anlatır mısın ? Bu arkadaş her türlü ekipmana sahip derken bir yerlerde dükkanı mı var yoksa evinin önünde mi tamir ediyor.
Bu arada sen çorumda değil miydin ? corumdan maraşa arabayı göstermeye gelmedin sanırım
 

farukdumlu

Katılımcı
#7
Ben gaziantepteyim.memleketim iskenderun.evinin onunde tamir ediyor.kendisi motor mekanik kardesi elektrik electronic. Aracimin komperosyon degerine.tp nin amperine. Aklina arabani tamir eden ne varsa mevcut.durum bu Ismail abi.
 

ismail-1903

Katılımcı
Konum
K.Maraş - Kayseri
Araç Markası
2002- Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Kırmızı - Hb
#8
Seni başka bir arkadaşla karıştırmışım kusura bakma. Ben haftasonu çalışmıyor olsam elamanın yanına gider fikir alırdım bir kaç konuda. Yinede antep ve maraştaki arkadaşlar için iyi oldu bu tanıtım.
 
Araç Markası
2009 - M 3
Araç Renk ve Tip
Beyaz sedan
#11
Arkadaslar Ferhat ustamizin tam adresini yada telefon numarasini verebilirmisiniz lutfen
 

emrullahberat46

emrullahcam@gmail.com
Konum
Bitlis-Hizan
Araç Markası
2001 Mazda 626
Araç Renk ve Tip
Gri- Sedan
#13
Ferhat ustayla bir hemşehrim olarak bende tanıştım.Allah razı olsun kendisinden ayağı kırılmış ve daha tam iyileşmemiş olduğu halde sanayiye kadar geldi bana da yardımcı oldu.Ayrıca Maraş sanayide Edem oto Tolga abi var o da Mazda kullanıcısı ve parçacı.Sanayide olduğu için birçok kişiyi biliyor ve yönlendiriyor.Benim araçtaki Lpg silkeleme sebebiyle gittim.Ferhat bey denso marka buji ile birşeyler yaptı (düzelmedi ama adam emek verdi sonuçta) Tolga abide denemem için bobini ücretsiz olarak verdi,al aracına tak düzelirse parasını ver değilse parçamı çıkar geri ver dedi.
 
Üst Alt