Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Jeremy Clarkson Hiç Boş Durur Mu?

Konu, 'Gündem' kısmında ktaskan tarafından paylaşıldı.

1. ktaskan

ktaskan Aktif

Araç Markası:
    2014 Mazda 3 Power
    Araç Renk ve Tip:
    Sedefli İnci Beyaz

Top Gear efsanesi Jeremy Clarkson resmi Twitter adresinden C7 Corvette Z06’yı pistte test edeceğini duyurdu. Twit ile yayımladığı fotoğrafta otomobilin yanı sıra çekim ekibi ve kankası Richard Hammond’a benzettiğimiz bir kişi daha yer aldı.

Patronuyla olan yaşadığı sorunlar, Top Gear’a vedası ve diğer olaylarla ekranlardan uzak kalan, daha doğrusu etrafta da pek görmediğimiz Jezza suskunluğunu böylece bozmuş oldu. Fotoğrafla beraber akıllara gelen pistin nerede olduğu. Çeşitli kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre testin yapıldığı yer Andover’de bulunan Thruxton Motorsport Centre pisti olabilir.

Bilindiği gibi Top Gear ile beraber The Sunday Times’ta da makale yazan Clarkson belki bu otomobili gazete için test etti, ya da… Kendi Youtube kanalı üzerinden başlatabileceği bir dizi inceleme programına adamış olabilir veya BBC ile bizden habersiz sözleşme imzaladı.

Ama bizim Top Gear fanı olarak burdan çıkardığımız kendi “güç” tutkusunun onu nerelere sürükleyebildiğini somut bir şekilde görebilmek oldu. Böyle büyük bir ismin ekranlara yeniden dönmesi en büyük umudumuz! Ancak söylemeden edemeyeceğimiz şey ise BBC sözleşme olasılığının çok düşük olması…

Hepimiz Stig’i ve ABBA’yı özleyeceğiz!

2. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Güzel haber bu, belki de farklı bir kurum için yeni bir programla karşımıza çıkabilir.

3. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

sanayideki işleri kovalamak için bir tane almak lazım bundan bülent :)

4. ezmocesteri

ezmocesteri Moderatör

Araç Markası:
    2013 - Mazda 3 Dizel
    Araç Renk ve Tip:
    Beyaz Sedan İmp.
    Dimi abi evet haklısın, sen al abi ben hemen is başvurusu yaparım ekinci ye, sanayide parça alma gibi ayak işlerine ben bakarım

5. Adem Usta

Adem Usta Mazda Ekinci Özel Servis Usta

:):) adamsın abi senin için hemen bi tane sipariş geçiyorum

Sayfayı Paylaş