Jenson Button’un Yeni McLaren P1’i

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
XNfTNC.jpg

Jenson Button’un yeni McLaren P1’i Monaco’da kameralara yakalandı.

Formula 1’de McLaren Honda’nın sürücüsü Jenson sadece 375 tane üretilen McLaren P1’lerden birini alarak 375 şanslı kişiden biri oldu. Button, aracını yaklaşık 1 ay önce teslim aldı ve araç bugün Monaco’da ilk defa fotoğraflandı. Araca monochrome koyu gri rengi ve gövdesindeki bir çok aerodinamik karbon fiber parça eşlik ediyor. Araç mat gri jantlara ve sarı fren kaliperlerine sahip.

Button bu sene Formula 1’de iyi bir form tutturamadı. Sezon başlayalı 4 yarış geçmesine rağmen henüz puan toplayamadı. Daha önce de 2016 Honda NSX’e hayranlığını ifade eden takım arkadaşı Fernando Alonso’nun yaptığı da McLaren F1’in bu sene Honda tarafından desteklendiğini düşünürsek akıllıca bir hamleydi.

77ZABq.jpg

kyOgEG.jpg

ezmocesteri

__bülent__
Yönetici
Global Moderatör
Siyaha sarı güzel gider Serkan. Enes de Olgun a sattığı arabasında yapmıştı güzel duruyordu.

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

Siyaha sarı güzel gider Serkan. Enes de Olgun a sattığı arabasında yapmıştı güzel duruyordu.

Bencede güzel olmuş ama benim arabayı biliyosun turuncu led , tamponların altında bordo folyo , birde bunu yaparsam araç şıklıktan apaçiliğe geçermi diye düşünüyorum ?

Tapatalk

Olgun

Katılımcı
Araç Markası
2009-Mazda3
Araç Renk ve Tip
Kırmızı
İşte burada O0
Bence çok hoş...
Ama [member=35]faroz_52[/member] arkadaşımız arka kaliperleri kırmızı önleri sarı yapmış... Sarılar daha net ama kırmızılar geride kalmış biraz. Onları da sarı yapacağım fırsat bulursam...

Ekli dosyalar

• iie.jpg
    iie.jpg
    61.7 KB · Görüntüleme: 10

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
Birisi sarı lacivert yapsa laf ederdi ama... :p

Sen ikisini de yani dördünü de aynı renk yap Olgun... Boş ver fanatizm kokan hareketleri... :D

Bu ileti Tepetaklak gönderildi...

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Yurtdışında lüks markaların ziyaretleri ve çektiğim resimlerin olduğu konuyu daha açmak nasip olmadı ama hazır yeri gelmişken ve konu McLaren iken iki fotoğraf paylaşayım istedim.. ;)

d110by.jpg

S3Ncz8.jpg

Forlan

Gri Atmaca
Araç Markası
2017 M3 Dizel Power
Araç Renk ve Tip
Kül Grisi - Sedan
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
Ayrıca bu aracın canlı sesini duysanız hergün aynı satış ofisine gitmek isteyebilirsiniz..Sadece o sesi tekrar tekrar duyabilmek için..Buda dip not olsun O0

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert

İşte burada O0
Bence çok hoş...
Ama [member=35]faroz_52[/member] arkadaşımız arka kaliperleri kırmızı önleri sarı yapmış... Sarılar daha net ama kırmızılar geride kalmış biraz. Onları da sarı yapacağım fırsat bulursam...

Evet güzel olmuş ama ben boyarsam sadece kaliperleri boyarım sanırım arkadaki yuvarlak kısmı ellemem

Maytalman

Aktif
Araç Markası
Mazda
Araç Renk ve Tip
Titanyum m3
Evet güzel olmuş ama ben boyarsam sadece kaliperleri boyarım sanırım arkadaki yuvarlak kısmı ellemem
Arkadaki çembere mutlaka elllemelisin asıl ellediğinde emeğin boşa gitmez
[member=56]ezmocesteri[/member] ikinci kez boyadı yakıştığını görünce :)

Araç Markası
X
Araç Renk ve Tip
Lacivert
Kafada bi netleştireyim nasıl duracağını ,çok güzel olursa her yere sarı yaparım diye korkuyorum

Tapatalk

Üst Alt