İşte Yeni Arabam 2007 Model Mazda 6

ahmetdag

Katılımcı
Uzun yolculuktan sonra aracımla sag salim yetiştim bayram dolasıyla yollar baya bi kalabaliktı ama buna karsin 1070 km yol yaptim hiz ortalama 120 otoyolda 140 320 tl benzin yaktı yalnız olmama rağmen eglendim ama 2003 ile 2007 arasinda iyi farklar var aracimdan resimleri ekliyorum

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Domestos

(Veli Azak)
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Mitsubishi Space Star
Araç Renk ve Tip
Bakır Kırmızı-MPV
@ahmetdag öncelikle hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin, kendim almış kadar sevindim... Detaylı fotoları ilerleyen zamanda bekliyoruz, ayrıca konu; Otomobillerimiz bölümüne taşınmıştır... :)

Moderatörün son düzenlenenleri:

ahmetdag

Katılımcı
Moderatörün son düzenlenenleri:
Araç Markası
2014 Mazda3 Powersense
Araç Renk ve Tip
Kırmızı-Sedan
Beklerim her zaman,arsuzdayım evet, forester almadan çok niyetlendim mazda 6 ya, hatta denizliden bi araç sahibiyle anlaştık,son anda araca lpg takilmismi daha önce diye sordum,evet cevabı gelince vazgeçtim.
A

ahmetdag

Katılımcı
Beklerim her zaman,arsuzdayım evet, forester almadan çok niyetlendim mazda 6 ya, hatta denizliden bi araç sahibiyle anlaştık,son anda araca lpg takilmismi daha önce diye sordum,evet cevabı gelince vazgeçtim.
A
Bizde üc tane arac oldu kücük bir buluşma yaparız olmaz sa 2007 m3 bacanağimda 2010 m3 iş arkadasimda var ikisinede ben vesile oldum su an hedef patrona yeni m6

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi