İstanbul Kazan Ben Kepçe Mazda 626 Aradım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
[member=246]DarK PaSSenGeR[/member] Ankara da araba var onlara bir baksaydın belki temiz düzgündür.
hocam parayı ayarlamaya az kaldı o yüzden daha hiçbir arabaya bakmadım, para işi hallolsun sonra bakacam, tabi önce ankara olur, çok temiz fiyat uygun olursa il dışı da olur

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
  • Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan
3 günlük eziyet işkence ve hüsranın ardından çok şükür evime eşime çocuğuma kavuştum kazasız belasız :) ama şu saatten sonra kolay kolay kimseye güvenip araç bakmaya gidebileceğimi sanmıyorum rabbim hakkımız da hayırlısını versin demekten başka bişey gelmiyor elimizden

Domestos

JaDeD
Yönetici
Global Moderatör
Araç Markası
Fiat Fiorino
Araç Renk ve Tip
Beyaz Gamyonet
3 günlük eziyet işkence ve hüsranın ardından çok şükür evime eşime çocuğuma kavuştum kazasız belasız :) ama şu saatten sonra kolay kolay kimseye güvenip araç bakmaya gidebileceğimi sanmıyorum rabbim hakkımız da hayırlısını versin demekten başka bişey gelmiyor elimizden

Hocam bazen de; ya nasip deyip kısmetin birisine dalmak gerekiyor... Son guzu alma maceram gibi... ;)

Öbür türlü işin içinden çıkılmaz hal alıyor...

emytoget

emytoget
Araç Markası
Mazda Premacy - 1999
Araç Renk ve Tip
Gri - sw
Kolay değil ama boşver şöyle bi gezmiş oldun:) Sonunu düşünen kahraman olamaz atak olmak iyidir. Zamanım olsa yardım etmeye gelirdim ama yok işte napalım..

Araç Markası
98-Mazda 626 AT
Araç Renk ve Tip
Füme-Sedan
ya nasip de sabret bakalım hocam;
ama en sonunda araba olsun da ne olursa olsun noktasına gelebiliyor işler :D

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Valla bende ondan korktum sinirlenip ne denk gelirse alacak diye ama sabırlıymış sevindim. Hüsran müsran ama pişmanlık yok en azından kafa rahat
o kadar da değil :) dökük arabayı alıp başıma bela edecek değilim :)zaten ben araba almaya değil [member=10]emytoget[/member] murata yağ filtresi almaya gittim :) ;D ;D :D :D :D [member=9]domestos[/member] veli abi :)

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
:)

Ekli dosyalar

• 10872318_376681892491327_964520219_n.jpg
    10872318_376681892491327_964520219_n.jpg
    13.9 KB · Görüntüleme: 33

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Kolay değil ama boşver şöyle bi gezmiş oldun:) Sonunu düşünen kahraman olamaz atak olmak iyidir. Zamanım olsa yardım etmeye gelirdim ama yok işte napalım..
biliyorum o konuda şüphem yok sen elinden geldiğince yardımcı olamaya çalıştın zaten

Rıdvan bak eziyet demeyelim adına.. Tecrübe diyelim..
Ya benim gibi motor sorununa çatsaydın ne olacaktı?
Vardır bi hayır beklemeye ve aramaya devam..

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
Rıdvan bak eziyet demeyelim adına.. Tecrübe diyelim..
Ya benim gibi motor sorununa çatsaydın ne olacaktı?
Vardır bi hayır beklemeye ve aramaya devam..
eyvallah abi orası öyle iyi tecrübe oldu evet bende öyle diyorum beklemeye ve aramaya devam yapacak bişey yok

karardvn

Aktif
Araç Markası
Opel Astra
Araç Renk ve Tip
Gümüş Gri Hb
nasibim istanbulda ve tombak kasada değilmiş 98 model 626daymış [member=9]domestos[/member] veli abi kilidi vurabilirsin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt